Skocz do zawartości

EURO 2016


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Elvis z całym szacunkiem do Ciebie, znasz się jeno na rybach  i pewnie na wielu fajnych innych rzeczach, ale na piłce niet!!!! Smuda czy Fornalik już nie są trenerami reprezentacji, jakbyś nie zauważył, to pioch już się skończył w grze. :P Jest jakość. Nie chodzi o klepanie jak Barcelona - bo nie mamy wirtuozów na każdej pozycji, ale ułożenie tak drużyny, aby każdy dał maksa i wiedział o co chodzi w tej układance. Nikt nie jest tam z przypadku.

Mamy niesamowicie zdyscyplinowaną drużynę taktycznie. W większości czasu gramy dobrze, a nawet bardzo dobrze. Brakuję nam czasami przewagi w środku pola niestety. Portugalia ma zbliżony poziom do nas. Tutaj nie ma lipy, każdy wynik jest możliwy jaki i skromne zwycięstwo jednej lub drugiej drużyny, czy też wysokie, bądź remis w regulaminowym czasie gry. Obawiam się, że jak będzie dogrywka, to zabraknie nam sly. Nawałka zbyt mało rotował składem na tych mistrzostwach, a organizmów mimo fantastycznego przygotowania fizycznego nie da się oszukać niestety.

Polska musi i wygra ten mecz, a ja przy odrobinie szczęścia 6 lipca będę w Lyonie na półfinale. Koniec i kropka :beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i się nie znam, ale pewne rzeczy to i laik zauważy.

Jedynie czego im nie można odmówić to zaangażowanie, coś czego poprzednicy nie potrafili zrobić.

Nie wiem czy oglądamy te same mecze, ale ja nie widzę w tej grze finezji, techniki i pomysłu. Nie wiem jaka jest taktyka, ale jakoś dają radę. O ile w eliminacjach czy wcześniejszych sparingach ładnie grali w piłkę (nie koniecznie skutecznie), to fazie grupowej i sparingach i finałach niczego wielkiego nie pokazują. To tak w uproszczeniu, bo zdarzają im się chwilowe przebłyski.

Ta drużyna ma ogromny potencjał i chce walczyć. Tylko wg.mnie im nie idzie, podobnie jak Milikowi czy Lewemu. Co przecież nie oznacza, że źle grają. Być może taka jest taktyka by np. Lewy skupiał uwagę przeciwników by inni mogli coś ugrać. I w tej roli spisuje się bardzo dobrze. Przynosi to również efekty. Widać w nim złość, niemoc i ogromną chęć. Podobnie jak u pozostałych.

Polska-Portugalia 2:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Gra cała drużyna, więc całą drużyna za to odpowiada. Lewy jest cholernie kopany i kryty na tych mistrzostwach, miał jedna 100% sytuację, więc z dupy nie strzeli :P

Nie lubię gdybań, ale gdyby Milik chodź 40 czy 30% wykorzystał tego co miał, to wszyscy zagłaskaliby te drużynę już na śmierć. Oglądam większość meczy i są to mistrzostwa oparte głównie na taktyce i wytrzymałości. Mało było ładnych meczy dla oczu. Hiszpania klepała w dwóch meczach i jest w domu. Chorwacja grała niby ładnie, odpadła. Podoba mi się gra Belgii i Włoch oraz Polski właśnie, ale kto o tym będzie pamiętam za rok/5/20 lat -  liczy się sukces, nie ważne jak, zwycięzca jest tylko jeden. I tylko jedna zasada powinna obowiązywać, niech zwycięży najlepszy ale w zgodzie z FAIR PLAY :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tam , żebym zawsze podchodził  do rzeczy pesymistycznie , ale mamy dużo szczęścia b.dobry mecz  z Irlandią ... Z Niemcami wiem , wiem Mistrzowie Świata , ale  WG mnie słabszej drużyny Niemcy nie miały NIGDY , Ukraina były od Nas lepsza , Szwajcaria chyba najlepsze nasze 45minut na tych Mistrzostwach ... Niestety po przerwie obrona Częstochowy ... Wiem , wiem oni musieli postawić wszystko na jedna karte , ale gdzie nasze kontry ? ... Widoczny brak kondycji ... Teraz Portugalia wydaje Mi się , że lepiej nie mogliśmy trafić oby nadal szczęscie nam dopisywało ... Nie pisze , ze gramy piach , ale nie widać  rezerwy prócz bramki ... Do Boju Biało Czerwoni !!! ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...