Skocz do zawartości

Polecane sklepy wędkarskie online


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Musicie zrozumieć, że nie każdy żyje takim forum jak Wy. Ja nie żyję, ale rozpoczęta dyskusja mnie zaciekawiła i chciałem coś wnieść od siebie. Każdy wpis dla forum to wartość dodana, ale idąc waszym takim tokiem rozumowania nikt, kto nie ma 100 wpisów na forum nie ma prawa się odezwać? 
Nikt nie ma prawa napisać czegokolwiek jeżeli nie da wpisu: Cześć jestem XYZ i łowię...  
Kończmy to, bo to nie miejsce na takie dyskusje. Znając zasady wpisów na forum, a jak mniemam ta strona takim jest to uciekamy od tematu.
 
Zrozum mnie, że odrobina kultury osobistej i przywitanie się nie zrobi Ci krzywdy, a tylko pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, provos napisał:

Musicie zrozumieć, że nie każdy żyje takim forum jak Wy.

 

Ależ rozumiemy doskonale, ale Ty również musisz zrozumieć że mamy codziennie do czynienia z reklamą sklepów bezczelnie wstawianą przez jednorazowego użytkownika i każdy post nowego użytkownika z adresem sklepu od razu nam się kojarzy z taką ukrytą reklamą. Nikt tu dla Ciebie źle nie chce, nikt kamieniem ubić nie zamierza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 godzin temu, provos napisał:

Hmm dosyć niemiłe przywitanie na forum. Najzwyczajniej w świecie byłem ciekaw opinii o innych sklepach wędkarskich wiec w google wyszukałem hasło "polecane sklepy wędkarskie", trafiłem tutaj i miałem chęć podzielić się opinią. Proszę o usunięcie moich wpisów, najwyraźniej ktoś ma ból dupy.

To jest forum czy kółko wzajemnej adoracji? Masakra...

Bólu dupy nie mam, a postów nie skasuję, chyba ze grzecznie poprosisz, w sumie jak ktoś całość przeczyta, to taka antyreklama wyszła... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
24 minuty temu, Grendziu napisał:

Czy ktoś kiedykolwiek robił w tym sklepie zakupy?
Nie wiem czy mam bana czy coś, ale ja nie mogę.....

https://www.fishing-mart.com.pl/pl2

Musiałeś gdzieś podpaść. Jak nie tu, to tam. Ci sprzedawcy to się dobrze znają. To jest trochę tak jak z tym siwym, starszym panem z "Przygód dobrego wojaka Szwejka...", który przyszedł do feldkurata Otto Katz'a, pokrzyczał i popluł na podłogę, na co Szwejk rzekł mu tak:

"— Jesteś pan gówniarz — odpowiedział Szwejk patrząc mu prosto w oczy. — Plujesz pan na podłogę, jakbyś pan siedział w tramwaju, w pociągu albo w innym lokalu publicznym. Zawsze się dziwiłem, na co są te karteczki z napisem, że na podłogę pluć nie wolno, a teraz widzę, że to dla pana. Pewno muszą pana już wszędzie dobrze znać."

PS. Bez urazy ??

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Linek727 napisał:

Musiałeś gdzieś podpaść. Jak nie tu, to tam. Ci sprzedawcy to się dobrze znają. To jest trochę tak jak z tym siwym, starszym panem z "Przygód dobrego wojaka Szwejka...", który przyszedł do feldkurata Otto Katz'a, pokrzyczał i popluł na podłogę, na co Szwejk rzekł mu tak:

"— Jesteś pan gówniarz — odpowiedział Szwejk patrząc mu prosto w oczy. — Plujesz pan na podłogę, jakbyś pan siedział w tramwaju, w pociągu albo w innym lokalu publicznym. Zawsze się dziwiłem, na co są te karteczki z napisem, że na podłogę pluć nie wolno, a teraz widzę, że to dla pana. Pewno muszą pana już wszędzie dobrze znać."

PS. Bez urazy ??

Straciłłem ponad godzine na zamóienie,  nacisnąłem szybki przelew, oczywiście nie doszło do realizacji, napisałem, aby mi wysłali kurierem za pobraniem i że chcę do piątku, zobaczymy co i jak.... Jak wyjdzie będzie plus, jak nie wyjdzie,  to już nigdy tam nie zajrzę :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
13 godzin temu, Grendziu napisał:

Straciłłem ponad godzine na zamóienie,  nacisnąłem szybki przelew, oczywiście nie doszło do realizacji, napisałem, aby mi wysłali kurierem za pobraniem i że chcę do piątku, zobaczymy co i jak.... Jak wyjdzie będzie plus, jak nie wyjdzie,  to już nigdy tam nie zajrzę :P

Rano przed 8ma info o skrygowaniu płatności, bo jakiejś gumki czy ołowiu nie było na stanie i możliwości płatności. Czyli ok, dobry system, opłaciłem, mam, nadzieję, że do jutra dojdzie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...