Skocz do zawartości

Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

No i się zaczyna, skarbonka bez dna...

Mam już 3 podbieraki jakieś. Do feedera i bata, do karpiowania i spinna ale raczej za duży, bo raczej na sumidła.

@RS ostatnio się chwalił czymś takim.

http://www.szczupak.pl/savage-gear-pro-folding-tele-teleskopowy-podbierak-z-gumowana-siatka-i7334.html

Ale On wiadomo, że go sponsorują i musi się tym chwalić.

Macie jakiś pomysł na fajny. zgrabny podbierak na metrowe szczupaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, Zbyszek napisał:

ten Savage gwar to najlepsze rozwiązanie można zainwestować w Fox Rage ale koszty wzrosną o sto procent

FOX, hmm, ehh, wiem że ich uwielbiasz, to nie napiszę co myślę :P

A ten SG od @RS nie chcę go dublować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SG czy nie SG - podbieram spinningowy musi mieć gumowaną siatkę. No nie wyobrażam sobie używania do spina podbieraka ze zwykłą siatką. Dawno temu takich używałem, to wypięcie woblera z tej siatki zajmowało masę czasu, a nierzadko kończyło się nerwicą i cięciem siatki nożyczkami. Oczywiście, z wiadomych względów podbieraki gumowane są o wiele droższe, jednak moim zdaniem lepiej raz się wykosztować i mieć spokój. Od siebie dodam, że używany przeze mnie podbierak Savage Gear wypada dość korzystnie na tle konkurencji - również pod względem cenowym.

 

W SG odkryłem jeden minus, przy podbieraniu ryby do metalowego stalaża dostaje się woda, która później się wylewa oblewając wszystko na pokładzie łącznie ze mną.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Administrator
Dnia 5.08.2016 o 05:22, Zbyszek napisał:

zgadzam się że w tej cenie nic lepszego na rynku nie ma a sam podbierak jest naprawdę dobry

Kupiłeś już za ostatnią wygraną? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Administrator

Podbijam. No nie byłbym sobą gdybym czegoś nie... 

Utopiłem SG z metrówką, ryba żyje... 

IMG_20200611_132600.jpg.3c2b253886d743f07f1d856dfaefc40c.jpg

Ostatnio na wyprawie Michał miał krótki podbierak Koruma, szukam w sieci nie widzę... 

IMG_20200606_055940.jpg.41d244f6972b4f4b1edc080543c05097.jpg

Musi mieć gumowa siatkę, spora szerokość, fajnie gdyby był składany (warunek nie konieczny) krótka rączka, uniwersalny pod okonia, sandacza, szczupaka i najlepiej gdyby nie tonął ???

Ktoś coś zaproponuję? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Podbierak

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...