Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mówi się wiele o edukacji przyrodniczej, ekologicznej, itd.

Jeśli jest chęć, to i czas i miejsce się znajdzie. :D

 

Miałem już kilka wykładów na różnych spotkaniach, ale w tym roku skumulowały się wszelakie wykłady i prezentacje dla dzieci i młodzieży.

Dla zainteresowanych odnośnik do strony:

https://www.facebook.com/events/1793404784275611/

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mała napisał:

Piotrek... to może namówię Cię na wykład w mojej szkole ;)

Już teraz zapraszam :D

Ale to żaden kłopot, lubię opowiadać o swojej pracy, rybach, wędkowaniu i nauce.

Mam nadzieję, że często będzie okazję, by starszych uświadamiać a młodszych informować.

 

Co do zaproszenia, to tak musimy zgrać kolejne nasze spotkania by była możliwość takiego wykładu. :beer1:

Wiele jeszcze pracy przed nami, ale chęci są.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie szkoda, że wcześniej o tym nie rozmawialiśmy. Zaraz po zlocie bym Cię zgarnęła i w poniedziałek do pracy porwała ;)

 

Bardzo fajnie, że chętnie podchodzisz do mojej propozycji. Będę zachwycona jeśli kiedyś uda się Ciebie zaprosić i gościć u nas. Dzieciaki w szkole częściej mają spotkania ze sportowcami, jakieś występy, koncerty i przedstawienia itp. Wykład ichtiologa (mojego kolegi :D) to będzie spora nowość i ciekawe doświadczenie.

 

Ps. Kawał świetnej roboty odwalasz :1311_thumbsup_tone2:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jakoś nie narzekam na brak zajęć, a wręcz na to, że na ryby mam mało czasu.

 

Tym razem pora odwiedzić wybrzeże: https://www.facebook.com/events/1219655601390042/

 

Później ruszyć przyjdzie w drogę, by współtowarzysze z forum też zaznali oświecenia. ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Ostatnio jakoś nie narzekam na brak zajęć, a wręcz na to, że na ryby mam mało czasu.
 
Tym razem pora odwiedzić wybrzeże: https://www.facebook.com/events/1219655601390042/
 
Później ruszyć przyjdzie w drogę, by współtowarzysze z forum też zaznali oświecenia.

Myślę, że na następnych takich wykładach można byłoby się spotkać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Administrator

Podbijam wątek. Dziś miałem przyjemność rozmawiać telefonicznie z @Jurek. Super facet. 

Jestem pod wrażeniem wszystkich naszych poetów. Czapki z głów.

Już kiedyś mieliśmy pewną ideę. Chcieliśmy zrobić ścieżkę edukacyjną z rybami na naszej wodzie wzdłuż parkingu. Swego czasu nawet gdzieś dzwoniłem aby zapytać o dofinansowanie. Cały artyzm pisany leżał wtedy na barkach @Kotwic, z braku czasu odpuściliśmy. Choć pomysłu nie zapomniałem. Chodziło o to aby dać zdjęcie, fotografie, grafikę ryby słodkowodnej i tekst o rybie. 

@Jurek poinformował mnie, że kolega @Tench_fan już takowy cykl wierszy opublikował. I teraz nie wiadomo jak to rozegrać aby było fajnie i dobrze. Więc zapytam wprost: Kolego @Tench_fan czy jeśli powstaną nowe niepublikowane  oryginalne teksty wierszem  o rybkach, czy możemy coś ogarnąć w tym temacie. @Jurek wyraził chęć pomocy, a my chcemy żyć w naszej społeczności w zgodzie ?stąd moje pytanie dla stron zainteresowanych ?

Jeśli będę miał zielone światło to będę dzwonić o dofinansowanie z Unii.

Innym fajnym pomysłem na przyszłość jest stworzenie książki ilustriowanej dla dzieci pisane wierszem pod patronatem Fundacji "dla Ryb".

Wychodzimy z pomysłem, jeśli chcecie z Nami coś zrobić in plus to zapraszam oficjalnie do współpracy.?

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślimy.

Starych tekstów nie udostępnię, mogę pomyśleć nad nowymi.

Ale spokojnie, telefony mogą poczekać. To chyba nic pilnego.;)

Ja piszę w inny sposób niż Jerzy, mam inny styl, w inny sposób składam rymy.

Jeśli dostanę trochę czasu mogę nad tym popracować, choć myślę że Jerzy załatwiłby sprawę koncertowo.

Jeśli coś napiszę tu dla Was, to oddam do dyspozycji, ale nie mam zwyczaju pisać "pod zamówienie".

Piszę z potrzeby chwili, serca. Więc dajmy sobie czas. Nie mówię nie, ale nie deklaruję na kiedy, co.

Jakie rybki wchodzą w grę ? długość tekstów, ilość zwrotek.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...