Skocz do zawartości

Tandem Baits czy Warmuz Baits


suwi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli już to ... Wojtek i jego stajnia lepiej wypada. Mowa oczywiście o WB choć TB też nie jest zły.
Jeśli chodzi o nęcenie to pomyśl o ziarnach. Są bardziej eko oczywiście w rozsądnych ilościach. Do tego trochę kulek i tyle. Wyjdzie znacznie taniej.
Ps.@Suwi, o ile pamiętasz to Dominik jest zapalonym przeciwnikiem karpi. Swego czasu założył Klikę antykarpiową, ale na "szczęście" się nie przyjęła. A i jeszcze jedno, on nigdy nie złowił karpia. Ja też nie jestem zwolennikiem bezmyślnym zarabianiem tym gatunkiem, ale z drugiej strony bardzo lubię karpie.... jeść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej plotki. Wiesz jak jest u mnie z karpiowaniem? Jeszcze nie zacząłem, a już skończyłem. Mają dobrą opinię, a z Tb bywa różnie. Zobacz jeszcze ofertę tych kolesi z Lublina. Oni są często na Cichej Wodzie. Narobiło się tego tyle, że ciężko to wszystko ogarnąć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Na początku sezonu kupiłem stonaście rodzajów TB dumbbellsow pływających do metody czy też połowu gruntowego. Mają ciekawe miksy, fajne zapachy, ale czy łowne? Hmmm, chyba za mało czasu im poświęciłem. Dałbym im jeszcze szansę, ale wolę Ringersy. W tym roku też miałem sporo karpiować, ale z różnych powodów nie wyszło. Jednak kupiłem kulki WB do necenia kilka litrów truskawki i do łowienia zapach Donalda. Niestety szczerze, na tą chwilę WB dziękuję. Ich kulki, bynajmniej te co ja mam są strasznie kruche, do bani. Często spadały z włosa. Mimo, że zapach Donalda był świetny plus buteleczka dipu, ja stosowałem te zestawy, gdy na rybach chciałem się wyspać. Może kiedyś jeszcze dam tym firmą szanse, ale na rynku jest tyle tego, że czas na zmiany :pecheur0:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...