Skocz do zawartości

Feeder Arm


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
23 minuty temu, Elvis napisał:

Gotowi?
No to lecimy....e0f13f5c3ad61c8ed70472d30a9c2db1.jpg43ae891c9fc1989500da333046231135.jpg39dfcda7876d5328efd9b77507091e9a.jpg28b1f3f0a00ce88841e61128711ab968.jpg3991802a9aaa9756ad1be5865410c985.jpg7f469a50e3a098f360490a13735d1ecd.jpg163114cd6d1cc8a63c1eea776d79033f.jpg0554e8feaacb722ddf949c1c7c9e3e75.jpge486123cd37797bad6ff6df341c19833.jpg
Myślę, ze warto było tyle czekać. Przyznam szczerze, że jestem z siebie dumny. No i dziękuję koledze Łukaszowi za pomoc, bo bez niego by to nie wyszło, a bynajmniej nie tak dobre.
Na tą chwilę długość minimalna to 110 cm Max to około 180 cm. Kąt Max to 90* niemal pionowo, tak więc na rzekę idealnie. Minimalnie to około -45* .
Pozostało tylko wszystko skleić i zanitować, po przycinać śruby i ewentualnie spolerować.

Cudo, na główna proszę lub na bloga jak już coś kiedyś.

Gratulacje. "Hoł macz of de fisz? Wiii fiiil? Skolka stoit eta cuuuuuuś?"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudo, na główna proszę lub na bloga jak już coś kiedyś.
Gratulacje. "Hoł macz of de fisz? Wiii fiiil? Skolka stoit eta cuuuuuuś?"

Jeszcze wymaga dopracowania i po sesji być może trafi na bloga( ale nie na Fb).
Niestety to są egzemplarze kolekcjonerskie i nie są na sprzedaż. Obawiam się, że za drogo bym to wycenił.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im bardziej czytam ten wątek, tym bardziej podziw mnie ogarnia.
Jak można tak się tak sprężyć, by tak piękne i dopracowane pomysły realizować.

Gratulacje Panowie. :beer1:

Z drugiej strony wiem, że gdy zaprzestanę swoich samoróbek z drutu i kleju, to wiem, gdzie się zgłaszać, by nowoczesne działa planować i patentować. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjnie wyszedł ten projekt. Brawo. Istne cacuszko. Ale jak sobie przypomnę ile mieliście biegania za samym materiałem odpowiednim, to aż nie śmiem pisać że też bym taki chciał.

Gwinty od zacisków bym poskracał, by nie wystawały z profilu mocowań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjnie wyszedł ten projekt. Brawo. Istne cacuszko. Ale jak sobie przypomnę ile mieliście biegania za samym materiałem odpowiednim, to aż nie śmiem pisać że też bym taki chciał.
Gwinty od zacisków bym poskracał, by nie wystawały z profilu mocowań. 

Nic nie będzie k...a skracane!!! To mój(nasz) projekt i tak zostanie!!! Zrozumiano?!
Żartowałem
Oczywiście wszystko będzie spasowane. Siedziałem nad tym wczoraj do późna i nie wszystko udało się zrobić tak jak należy. Brak narzędzi, czasu i ..... sił. Przyznam się, że dzisiaj mam jeszcze zrobić drobne poprawki, ale mam dość. Jutro najpóźniej w poniedziałek muszę skończyć i oddać do testów, bo umowa to umowa. I zamiast zarobić będę spłacał umowną karę.
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś doszedłem do wniosku, że często czytam, patrzę i nie widzę. Ale w końcu dojrzałem alternatywę, która od miesięcy przewijała się w wielu postach na forach. 

Męczy mnie nadal ten Arm Tubertini. Jest solidny i dobrze wykonany, ale jednak kosztowny i te metalowe klamry na połączeniach uchwytów nie do końca mnie przekonują.

Dziś rano dopiero dojrzałem że ramię Prestona, też ma otwarte uchwyty :$ A cena u Pani Kasi w sklepie, jest bardziej niż zachęcająca. Raczej sobie wypiszę. 

https://sklep-wedkarski-gozdawa.pl/ramie-typu-feeder-offbox-xs-feeder-arm.html   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...