Skocz do zawartości

Feeder Arm


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
30 minut temu, ArekH napisał:

Dziś doszedłem do wniosku, że często czytam, patrzę i nie widzę. Ale w końcu dojrzałem alternatywę, która od miesięcy przewijała się w wielu postach na forach. 

Męczy mnie nadal ten Arm Tubertini. Jest solidny i dobrze wykonany, ale jednak kosztowny i te metalowe klamry na połączeniach uchwytów nie do końca mnie przekonują.

Dziś rano dopiero dojrzałem że ramię Prestona, też ma otwarte uchwyty :$ A cena u Pani Kasi w sklepie, jest bardziej niż zachęcająca. Raczej sobie wypiszę. 

https://sklep-wedkarski-gozdawa.pl/ramie-typu-feeder-offbox-xs-feeder-arm.html   

Może poczekasz do Rybomanii co, razem ogarniemy temat, jak wszystko dotkniemy :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
23 minuty temu, ArekH napisał:

Taaaa, ten opanowany zakupowo, rady mi daje. Normalnie koszmar. 

Przepraszam, ale w tym roku nic nie kupiłem, a ile mi trzeba, to nie będę mówić :champagne-2010: ja tam na Rybomanii macam, dotykam, a dopiero potem wariuje, jak baba za butami czy torebkami:icon_arrow1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale w tym roku nic nie kupiłem, a ile mi trzeba, to nie będę mówić :champagne-2010: ja tam na Rybomanii macam, dotykam, a dopiero potem wariuje, jak baba za butami czy torebkami:icon_arrow1:

Taaaaa, pod warunkiem że jestem obok i to ja trzymam kasę.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś był u mnie Daniel i przywiózł mi mój feder arm :D

Przymierzaliśmy go do cuzo i powiem tak: mocniejsze pociągnięcie i na zasadzie dźwigni można urwać spaw w cuzo :D

Ramię wyszło dokładnie tak jak myślałem, że wyjdzie.

Kawał roboty którą Daniel wykonał przy tym projekcie zasługuje na uścisk dłoni prezesa fundacji :D



2h minęly chyba szybciej niż mój własny ślub :P Nawet zdjęć nie było kiedy robić. Daniel coś tam pstrykał a ja zrobię zdjęcia jak już wszystko złożę jak powinno być złożone.

Teraz muszę intensywnie myśleć jak tu by koledze się odwdzięczyć :D Coś wymyślę. Obiecuję!



Przy okazji dostałem dwa uchwyty do mocowania podpórki do pomostu :D Piękna sprawa!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za jakość zdjęć, ale nie było czasu ani miejsca na pozowanie. To była szybka akcja techniczna związana z montażem, testami i dalszymi projektami.
Oj będzie się działo....
A tu jeszcze kilka fotek. 4eba3df67ca9bfbad724c3dd85558c32.jpg
80c1abc6cfb21a79c4cbe1b36c54f778.jpg1bb402f32f91a7e15e80d65e62e14caf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno. Udało mi się zważyć wszystkie elementy po skróceniu. 2ecda7990927ee8116daecc30166c00e.jpg
Dojedzie jeszcze tylko końcówka do podpórki i sama podpórka oraz kilka wkrętów i nitów. Czyli zgodnie z przewidywaniami.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko do @Elvis'a w sprawie Feeder Arm. Mianowicie znalazłem w pracyarrow-10x10.png takie cudeńko. Czy istnieje możliwość coś z tego wyrzeźbić? Rurka dolna  fi 22. Teleskop z zaciskiem skręcanym. 

Długość złożonego 100 cm po rozłożeniu 178cm.

20170202_105915.jpg

20170202_105943.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...