Skocz do zawartości

Łowisko Carpshop Lakes - Żukowo, gmina Oborniki


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Dziś zarezerwowałem miejscówkę nr 4 wg tego linka http://carpshop.pl/carpshoplakes/?page_id=117

Gdy dzwoniłem to okazało się, że nad wodą mam być sam, ale było to rano, może coś się zmieni. Czyli w sumie tak jak lubię.
Do jutra ktoś łowi, a od piątku i w weekend niemal pełna obsada. Osoba u której robiłem rezerwacje była bardzo miła, podpowiedziała mi, że nie mam iść w "śmierduchy" tylko na słodko i iść w kulki i pellety.

Ponoć dostałem najlepszą miejscówkę, ale jutro się wypogadza i jest przed pełnią. Nie zapytałem, czy w tej części można na feeder, bo metodą bym się trochę pobawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Grendziu

    28

  • mav3rick

    4

  • cygan786

    2

  • Bartosh

    2

  • Administrator

Żukowo - ciekawe łowisko obok mojego miasta:-) jest parno. Ciepło. Szokda, że nie można feederem się pobawić. No to czekany na 1 branie:-)e10a13581e7482f639bbfe3aa111211d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zasiadka nieudana, przewidziałem wynik wjeżdżając na łowisko, doba lub dwie wcześniej byłoby Eldorado, a tak... Podsumowanie w wolnej chwili na blogu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
38 minut temu, KaZuYa napisał:

 A dziś będę brały wodzu czy nie skąd te info cisnienie , faza ? 

? .

Na ryby zawsze warto jechać, nawet jak nie bierooo, po naukę, po to aby cieszyć się przyrodą itd itp :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Grendziu napisał:

Na ryby zawsze warto jechać, nawet jak nie bierooo, po naukę, po to aby cieszyć się przyrodą itd itp :P

Toć  ja wiem  , ale chodzi Mi  skąd takie przesądy chyba , że to tajemnica i sam do tego człowiek kiedyś dojdzie ,

Mówią , ze jak pełnia to kiepskie brania zaś karpiarze  odwrotnie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, KaZuYa napisał:

Toć  ja wiem  , ale chodzi Mi  skąd takie przesądy chyba , że to tajemnica i sam do tego człowiek kiedyś dojdzie ,

Mówią , ze jak pełnia to kiepskie brania zaś karpiarze  odwrotne. 

Ciśnienie, zbyt duży skok w ciągu doby do góry - moje proroctwo masz na głównej stronie lub na blogu opisane :)

Tak, ponoć rekordy w pełni idą... :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się źle wczoraj czułem i nic nie pobierałem. Jednak dzisiaj jest jeszcze gorzej. Chyba mnie jakieś chorubsko dopadło, a w niedzielę zawody

....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Zawody spinningowe na Carpshop Lakes

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...