Jump to content

Wasza Top lista przynęt do Metody

Recommended Posts

• Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grendziu

31

• stas1

18

• ArekH

17

• elvis

9

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mam tylko jedną. Reszta, to przypadki dnia. Niezastąpiona, choć najskuteczniejsza wiosną i jesienia. Na ostatnim zlocie, wszystkie niemal moje ryby, złowione na tą przynętę.  PS. Wolałem jak w gr

Aż sobie zrymuję: "Nie ma na ryby nic lepszego, niż robaka na haka nadzianego" Brawo Ja

@Grendziu ja też mam czasami dylemat, groch czy kukurydza.

Posted Images

• Administrators
Grendziu

1. Orange Chocolate Ringers - absolutny top w moim skromny zestawie w miksie z robakami.
2. Drennan F1 Dumbbells Pineapple - czasami coś na niego uderzy.
3.  Tandem Baist Tłusty Łosoś & Kawior -dumbelsik pływający pop-up.

Co do reszty bardzo jestem zawiedziony mimo wszystko, ale uważam też, że np. w porównaniu z mistrzem @Elvis mam za mało rodzajów różnego rodzaju takich przynęt, na pewno skupię się w nowym sezonie na Ringersach, Feeder Baits, pikantnej kiełbasie i jakimiś zestawami z Czech, jeśli nie zapomnę B|

9 minut temu, Grendziu napisał:

1. Orange Chocolate Ringers - absolutny top w moim skromny zestawie w miksie z robakami.
2. Drennan F1 Dumbbells Pineapple - czasami coś na niego uderzy.
3.  Tandem Baist Tłusty Łosoś & Kawior -dumbelsik pływający pop-up.

Co do reszty bardzo jestem zawiedziony mimo wszystko, ale uważam też, że np. w porównaniu z mistrzem @Elvis mam za mało rodzajów różnego rodzaju takich przynęt, na pewno skupię się w nowym sezonie na Ringersach, Feeder Baits, pikantnej kiełbasie i jakimiś zestawami z Czech, jeśli nie zapomnę B|

Ja mam 2 paczki kuleczek Ringersa komercja czy PZW kompletne zero , moze dam jeszcze szanse  i zakupię te Chocolate...

Temat ciężki, a odpowiedź nie będzie jednoznaczna.
Na każdej wodzie sprawdziły się inne przynęty. Nie było jakiś jedynych wyjątkowych. Najczęściej stosowałem dumbelsy Ringersa oraz Orange Chocolade i były zawsze wyniki, ale to pierwsza część sezonu. W drugiej doszły do mnie waftersy "biszkoptowe" te brązowe

I było łowisko na którym ryby brały tylko na nie. Na nic innego. Jeździli później koledzy tam kilka razy i na te przynęty były najlepsze wyniki.
Następna przynęta to kulki krabowe firmy Carrum. Na moich sadzawkach robiły robotę na zmianę z pelletami 12 mm krill oś Sonubaits. Innym razem najlepszy był miękki pellet kriil też od Sonubaits.
Tak więc, co woda to inne przynęty. Podobnie jak i pora dnia czy roku.

mav3rick

A ja napiszę tak: przy mojej Metodzie na szczupaka to przede wszystkim sprawdzają mi się stare poczciwe wahadłówki ;) a tak na poważnie, z tego co jako laik połowiłem to największy killer to pikantna kiełbasa 8mm z Sonu na równi z pomarańczowym Ringersem.

Mało łowię na metode i w zasadzie jedynie jak do tej pory na miejscowym stawiku. Przynętami przeważnie muszę żonglować. Ale jeśli miałbym postawić na konkretną, to Kulki MS Range Pineaple i Strawbery. To chyba jedyne przynęty na które zawsze mam jakieś branie. Szału z tej serii nie zrobiła Kukurydza. Muszę jeszcze kupić i przetestować czosnek. 

http://allegro.pl/ms-range-mikro-fluo-boilie-8mm-pineaple-50g-i6014432848.html Ja używam dziesiątek.