Skocz do zawartości

Wasza Top lista przynęt do Metody


KaZuYa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Grendziu napisał:

Robert nie pamiętam ?

Pierwsze dwa okazaly sie kilerami na Czarnym a na 3 18.07 złapalem 20 linów miales być niestety nie dojechales wiec nie widziales :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie, na tych kilku wypadach w sezonie nr 1 okazały się kulki, czy raczej kulkodumbelopodobne stwory wyprodukowane przez pewnego kolegę Jarka, tajemniczego Don Pedra z innej bajki. :D

I jestem pod takim wrażeniem, że w przyszłym sezonie, o ile dożyję, zamierzam poświęcić im 80% uwagi, aby dokładnie przetestować. Nawet, gdyby, pomimo obietnic, nie dosłał mi świeżych, to własną piersią obroniłem jeszcze kilkanaście sztuk :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
38 minut temu, Jerzy napisał:

A u mnie, na tych kilku wypadach w sezonie nr 1 okazały się kulki, czy raczej kulkodumbelopodobne stwory wyprodukowane przez pewnego kolegę Jarka, tajemniczego Don Pedra z innej bajki. :D

I jestem pod takim wrażeniem, że w przyszłym sezonie, o ile dożyję, zamierzam poświęcić im 80% uwagi, aby dokładnie przetestować. Nawet, gdyby, pomimo obietnic, nie dosłał mi świeżych, to własną piersią obroniłem jeszcze kilkanaście sztuk :D

Jakie zapachy, jakie kolory, jakie wielkości:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar kręci sie wokól 8-10 mm, twarde toto, kruche, żadnego intensywnego zapachu nie ma, taki swój specyficzny, rybny, ale nie tak jak halibut. Kolor nijako - ciemnoszaro - brązowawy. W smaku nie wiem, bo nie gustuję w takich specjałach. :D

Wymyśl jakiś konkurs, to za I miejscę ufunduję 3 kulki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, Jerzy napisał:

 

Wymyśl jakiś konkurs, to za I miejscę ufunduję 3 kulki :D

"Tszy paczki po pińcet gramuff" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nadal na wodach Pzw rzadzi dambels tandema semi truskawka\krem 8mm leszcze uwielbiaja a I kilka karpi siadlo 2.Pikanta kielbasa  3.Na komercji bylem dwa razy to wygral ringers pomaranczowy .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 25.12.2017 o 21:14, stas1 napisał:

Były i są nr 1

DSC01386.JPG

Na Odrze próbowałeś tymi wynalazkami? Wiem, że to wątek o metodzie, ale z ciekawości pytam, np w miksie z robaczkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ozingi Stasiowe ponoc ser/czosnek robi wynik na Odrze brzana ,klen ,jaz czy leszcz musze zakupic na new sezon ...Sam osobiscie probowalem swoje kuleczki ,ale na Odrze ni pykniecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...