Skocz do zawartości

Wasza Top lista pelletów i zanęt do Metody


KaZuYa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z chęcią bym zobaczył gdzieś kiedyś jak pracuje ten Coopens. Szukam w zasadzie neutralnego zapachu do Banjo i hybrydy, będę je dipowal wg uznania i testował na głębszej wodzie. Ringersy są dość specyficzne, świetnie pracują, ale na jeziorze nie jestem taki pewien, czy ryby lubią go spożywać. Robiłem testy nad Czarnym i na jeziorze margonińskim z pomostu. Ringers nie był spożywany przez ryby, a MCKARP już tak... Zresztą duże płocie pod 1kg "fajdały" często na czerwono od razu po złowieiniu....

To kup sobie pellet Lorpio lub Mondial Ms1. To jest to samo. Dostępny w jednorazowych opkakowaniach 200 g.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
43 minuty temu, Elvis napisał:


To kup sobie pellet Lorpio lub Mondial Ms1. To jest to samo. Dostępny w jednorazowych opkakowaniach 200 g.

Miałem lorpio halibuta chyba.... Szału nie było. Myślałem, że opiszesz coś w stylu, wezmę kamerę, akwarium i zrobię testy wszystkich pelletów jakie mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 23.12.2016 o 18:39, stas1 napisał:

mcKarp ,otworzyłem rok temu i do dzis leży nie wiem chyba zmielę i do mixu na rzekę dam

 

 

Jak masz ochotke z MCKARP, proponuję zmielić i wymieszać pyłek z pinką, gdy jeszcze żyję, wtedy zawody wygrasz :icon_arrow1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grendziu napisał:

Jak masz ochotke z MCKARP, proponuję zmielić i wymieszać pyłek z pinką, gdy jeszcze żyję, wtedy zawody wygrasz :icon_arrow1:

Mnie MCkarp rozczarował , ale w sumie raczkowałem z pelletami dam im jeszcze jedną szanse... Za to przeciwnie jak Grendziu Tandem Baits rządził ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 25.12.2016 o 12:44, KaZuYa napisał:

Mnie MCkarp rozczarował , ale w sumie raczkowałem z pelletami dam im jeszcze jedną szanse... Za to przeciwnie jak Grendziu Tandem Baits rządził ...

Co potwierdza regułę, że każda woda jest inna, że trzeba kombinować, że to co się sprawdza na jednej wodzie nawet komercyjnej, niekoniecznie już musi działać na innej wodzie. To, że np mikrosy Ringersowe perfekcyjnie pracują, niekoniecznie musi dać więcej brań, ale do koszyczka method feeder jest idealny. Sonu u mnie nie dawało ryb, ale nie oznacza, że jest zły, widocznie moje rybki nie miały na nie ochoty jak łowiłem i pewnie nie znały tego wynalazku. Wydaje mi się, że jeśli spombem stosujemy donęcania ziarnem, to wtedy warto do ziaren dodać tańszy zamiennik, a do koszyka jeśli nie ma brań to go miksować tak długo, dopalać tyle razy, aż się nie wystrzelimy. MCKARP ma kilkadziesiąt rodzajów dopalaczy, sprawdzić wszytko jest nie sposób. Od właściciela dostałem hiciora zapachowego, do testów, gdzie inni ponoć wygrywają zawody tym zapachem. I co? U mnie się nie sprawdził. 1/3 *trzy zapachy butelki u mnie idzie gdzieś do zanęty na jedną sesję. Po co mam przepłacać i dawać 50zl za jeden dip jeśli mogę kupić w tej cenie 5 butelek MCKARP, a zapachów do wyboru mam od groma? To samo z pelletami, jeśli idzie np. Litr czy dwa pelletu spombem aby utrzymać ryby w łowisku to po co dawać np. 40zł za kg? Wolę wtedy 10/15zl za MCKARP dać a za resztę kupić robale. Może inaczej podchodziłbym gdybym brał udział w zawodach.:champagne-2010:

TB ma ostre intensywne zapachy. Może, nie musi się sprawdzić. Tak jak z w/w przykładami.

Nie wyciągam też jakiś wniosków, że to jest super, a tamto mega słabe, bo nad wodą spędzam zbyt mało czasu, aby wydać takie opinie :-) Po 100 sesjach jednym produktem na np 5 różnych wodach można byłoby się pobawić w jakieś wyroki.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...