Skocz do zawartości

Feeder & Waggler

Zaloguj się, aby obserwować  
  • wpisy
    5
  • komentarz
    1
  • wyświetleń
    641

:: [IT] Znowu o IT..nudy

Zaloguj się, aby obserwować  
kleszcz

215 wyświetleń

Cześć,

niestety dziś znowu trochę o IT. W miniony weekend nie udało mi się wybrać do Kleczewa - miałem zamiar rozpocząć sezon na 'Łowisku u Roberta', silne wiatry oraz obfity deszcz nie pozwolił dotrzeć i tym samym sprzęt musi kolejny tydzień przeleżeć. 

Miałem chwile czasu na kolejną porcje optymalizacji, dla Google jesteśmy coraz atrakcyjniejsi, ale jeszcze trochę przed nami. 

Udało mi się też poprawić kilka błędów które strasznie mnie irytowały. Jednym z nich było odkładanie się błędu w logu OutOfRangeException (0) Invalid Task Method który okazał się cron-em a dokładnie jego pozostałością. Log ten pojawiał się co minutę, lecz zlokalizowanie tego nie było takie proste jak się mogło wydawać, musiałem zasięgnąć pomocy deweloperów.

Kolejne błędy to duble w kontach, to już rozwiązałem sam w 100% i potwierdził działanie sam prezes więc mogę wykonać operacje bazodanowe już na produkcji ;)

I tyle, o rybach mam nadzieje kolejnym razem. W razie napotkania jakichkolwiek problemów z działaniem portalu, proszę śmiało pisać.

Dobranoc. Adam

Zaloguj się, aby obserwować  


0 komentarzy


Recommended Comments

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

×

Ważne informacje

guest_terms_bar_text_value