Welcome to dlaRyb.pl

Witamy na portalu dlaRyb.pl, cała treść w poszczególnych działach jest widoczna dla wszystkich Gości oraz Użytkowników, jednak aby móc komentować, rozmawiać z Nami na forum, dodawać zdjęcia, czy prowadzić swój własny blog wędkarski musisz się zarejestrować. Rejestracja jest bardzo prosta, możesz się logować do nas także bezpośrednio z: facebook, twitter, microsoft czy też google+. Wszystko to jest za darmo, nie ma ukrytych kosztów, abonamentów po logowaniu i rejestracji!!!

Feeder & Waggler

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
  • wpisy
    5
  • komentarz
    1
  • wyświetleń
    382

:: [IT] Znowu o IT..nudy

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
kleszcz

133 wyświetleń

Cześć,

niestety dziś znowu trochę o IT. W miniony weekend nie udało mi się wybrać do Kleczewa - miałem zamiar rozpocząć sezon na 'Łowisku u Roberta', silne wiatry oraz obfity deszcz nie pozwolił dotrzeć i tym samym sprzęt musi kolejny tydzień przeleżeć. 

Miałem chwile czasu na kolejną porcje optymalizacji, dla Google jesteśmy coraz atrakcyjniejsi, ale jeszcze trochę przed nami. 

Udało mi się też poprawić kilka błędów które strasznie mnie irytowały. Jednym z nich było odkładanie się błędu w logu OutOfRangeException (0) Invalid Task Method który okazał się cron-em a dokładnie jego pozostałością. Log ten pojawiał się co minutę, lecz zlokalizowanie tego nie było takie proste jak się mogło wydawać, musiałem zasięgnąć pomocy deweloperów.

Kolejne błędy to duble w kontach, to już rozwiązałem sam w 100% i potwierdził działanie sam prezes więc mogę wykonać operacje bazodanowe już na produkcji ;)

I tyle, o rybach mam nadzieje kolejnym razem. W razie napotkania jakichkolwiek problemów z działaniem portalu, proszę śmiało pisać.

Dobranoc. Adam


1 osoba lubi to
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0


0 komentarzy


Brak komentarzy do wyświetlenia.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się

Wydawcą portalu dlaRyb.pl jest:

FUNDACJA "DLA RYB"
BOGUNIEWO 45, 64-610 BOGUNIEWO
Nr Konta: PKO BP 64 1020 4128 0000 1202 0123 2578
KRS: 0000613501 NIP: 6060096225 REGON: 364237131
https://dlaRyb.pl; e-mail: fundacja@dlaRyb.pl; tel.: 61 307 99 99