Skocz do zawartości

Pasje poza wędkarstwem


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel mi przywiózł dziś chyba ze 4 kg owoców pigwowca, trzeba się brać za robotę. Szukałem po bazarach a u niego w ogródku rosły i nikt nigdy tego nie zrywał, cóż za marnotrawstwo.:D

IMG_20190906_151204.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel mi przywiózł dziś chyba ze 4 kg owoców pigwowca, trzeba się brać za robotę. Szukałem po bazarach a u niego w ogródku rosły i nikt nigdy tego nie zrywał, cóż za marnotrawstwo.
IMG_20190906_151204.jpg.98d680f08bbce808317e9287dffc6088.jpg
Nalewka z pigwy to jedyny mocny alkohol który piję ze smakiem.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ładnie sok puściły od wczoraj. Potrzymam z tydzień, zleję syrop a owoce jeszcze zaleję alkoholem, jeszcze trochę aromatu wyciągnie. Syrop zmieszam z alkoholem w proporcji 1 do 3 co da towar około 50-55 woltów i niech się przeżera kilka tygodni.:champagne-2010:

IMG_20190908_200502.jpg

Edytowane przez Semi
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Administrator

Późno zacząłem grać w kosza i to bardzo... Moim największym osiągnięciem było jak się zawziąłem i trenowałem w tajemnicy kilka miesięcy dotknięcie kilka razy obręczy na sucho. Później grałem do 30tki raz w tygodniu na sali w niedzielę do wypadku... Świetny, kontaktowy sport. 

Jak była era Jordana to kibicowałem Magic Johnson. Jak był Kobe Bryant, to byłem zawsze za Kevinem Garnettem. Potem był pass. Uwielbiałem grać w kosza też na Amidze - taki pierwszy komputer do gier, potem NBA live. 

Duet O'Neil i Bryant znał chyba każdy, kto interesował się NBA. 

Szkoda, za wcześnie, ehhhh, nikt nie zna jutra... 

 

IMG_20200127_001152.jpg

  • Like 1
  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Era Jordana i Magica to czasy 'Hejhejtuenbijej", to właśnie wtedy w Polsce zaczął się bum na koszykówkę, no dla mnie właściwie też :D  Grałem tak jak Ty do ok. 30tki, czyli do czasu aż zerwałem więzadło.. Mój największy sukces to 5 miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Kolejowych (szkoła średnia), potem grywałem w ostrowskiej lidze koszykówki... Fajne to były czasy. Dzisiaj, no cóż - ze sportów zostało mi tylko wędkarstwo ;) 
 

9f92884bc03d.jpg

Edytowane przez grych
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2020 o 00:20, Grendziu napisał:

Świetny, kontaktowy sport. 

Z całym szacunkiem dla koszykówki i z hołdem dla Kobe'ego, który był moim idolem i darzyłem go większym podziwem, jak Shaq'a, ale jaki to kontaktowy sport?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Dominik napisał:

Z całym szacunkiem dla koszykówki i z hołdem dla Kobe'ego, który był moim idolem i darzyłem go większym podziwem, jak Shaq'a, ale jaki to kontaktowy sport?

 

Taa pamiętam, coś wspominałeś w Olsztynie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wolnym czasie, czytanie internetowych lanserów, naprawiaczy związku i wód w Naszym kraju, nie ruszających dupy z za komputera i podpuszczających innych naiwniaków, by w ich imieniu się narażali. Cytując jednego z modów? " Może ktoś by napisał?" 

Aaaha. Odniosłem się do tytułu watku! :icon_arrow1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...