Jump to content

kucharfishing
 Share

Recommended Posts

Cześć,
Nazywam się Jakub Kucharski i jak zapewne się domyślacie stąd wzięła się nazwa mojego kanału na YouTube Kuchar Fishing.
Kilka słów o sobie – mam 29 lat, jestem żonaty. Mamy jedną prześliczną córeczkę, która bardzo bym chciał aby kiedyś poszła w moje ślady.
Wędkarstwem interesuje się od zawsze. Skąd u mnie ta pasja? Nie wiem, trudno odpowiedzieć ale nie bez wpływu pozostaje rodzina, koledzy i znajomi. Początki wędkowania to spławik i Grunt. Oczywiście pojawił się też spinning. I tak do dziś na przemian lubiłem sobie posiedzieć a to przy spławikówce, a to przy feederku a jesienią oczywiście lubiłem pochodzić ze spinem.
Wiadomo, że moje początki nie były związane z dobrym, markowym sprzętem a raczej z wędkami i kołowrotkami uniwersalnymi. Jednak z czasem postanowiłem kupić sprzęt markowy, pewny pozwalający pewnie holować duże ryby. Do tego doszło poznawanie łowisk, poznawanie zwyczajów ryb. Nie obyło się bez rozmów z kolegami, słuchanie ich rad. I tak w pewnym momencie okazało się, że moją ulubioną metodą jest łowienie karpi czy to na ciężko czy na feeder.
Po kilka latach takiego wędkowania jakby bez określonego celu postanowiłem połączyć swoje pasje – jedną jest wędkowanie a drugą filmowanie moich wędkarskich przygód.
Z perspektywy czasu mojego wędkowania widzę, że wędkarstwo nauczyło mnie cierpliwości, spokoju, dostrzegania piękna przyrody i najważniejsze – szacunku do ryb.
Co chciałbym osiągnąć prowadząc swój kanał ?
Chciałbym pokazać młodym ludziom i zachęcić ich do poznawania tego pięknego hobby jakim jest wędkarstwo, Chciałbym przekazać im zamiłowanie do naszej jakże pięknej przyrody, chciałbym aby odkryli zachód słońca, tęczę, wschód słońca, poranną rosę i śpiew ptaków latem o świcie tak głośny, że zawsze mnie budzi jak jestem na rybach. Chciałbym, żeby zamiast spędzać gro czasu przy komputerze spędzali go na rybach.
Dbając o Wasze wrażenia z oglądania moich wypraw kupiłem troszkę sprzętu. Nie chcę reklamować konkretnych marek a czym będę nagrywał chętnie odpowiem w wiadomościach prywatnych.

:) Przy okazji zapraszam  na moje social media :

https://www.facebook.com/kucharfishing

https://www.facebook.com/groups/wedkarskistylzycia/

 

 • Like 7
 • Thanks 1
 • Heart 1
Link to comment
Share on other sites

 • Administrators

Cześć. Miło było poznać najpierw telefonicznie, a teraz na forum. 

Czuj się  tutaj jak u siebie i myślę, że do owocnej współpracy ???

 • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Hej :)

Nagrywanie i publikacja to takie trochę marzenie młodszych lat .  Teraz mając już jakiś podstawowy sprzęt pozostało się uczyć i robić to coraz lepsze filmy . 

 • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ciężką drogę wybrałeś, filmowanie i edycja tego wszystkiego nie jest prosta dlatego z całego serca życzę Ci powodzenia w rozwijaniu kanału na YT, rozwijania się "wędkarsko" oraz witaj na tym forum.

 • Like 1
 • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 • Administrators

Mam pomysł. Zapraszam na weekend do nas nad wodę i może nagramy na naszej wodzie film jak zaczną żerować rybki ?

 

 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
 • Create New...