Skocz do zawartości

Kajakiem na ryby


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
5 godzin temu, Grzes77 napisał:

http://kajakowo.net/753-whisky-10-fishing-and-peddal-system.html

Ja już sobie nawet wybrałem w/w model, czekam tylko na targi żeby się do kajaka "przymierzyć", bo to nie jest wędka za 3-4 stówy, ten zakup trzeba dokładnie przemyśleć :champagne-2010:

Te jednostki napędzane pedałami są szybkie w przemieszczaniu, no i nie potrzebuję wydawać kasy na silnik, ja wybieram tylko taką opcję.

Chłopaku za te zakupy co wydajesz miałbyś rejs na Marsa zapewniony. Dobrze, że ja jestem inny, bardziej zrównoważony:221_see_no_evil:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, jesteś, w większości mamy większe lub mniejsze grzeszki, faktycznie ja ostatnio trochę wydałem, no ale pieniędzy do grobu nie zabiorę a wędkę może ktoś mi wpakuje do trumny i może mnie w tym kajaku pochowają, to taki przyszłościowy zakup będzie  :D:champagne-2010:

Trochę z tym kajakiem mam zagwozdkę, bo ja pływać nie umię i faktycznie w razie "w" może to być ostatni przedmiot, jakiego dotknę za żywota :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Semi napisał:

@Grzes77, kapok na plecy i pedałujesz, w kapoku się nie utopisz. 

Wiem i takie mam plany. Ja kilkanaście razy pływłem łódkami po zbiornikach stojących i Wiśle, zawsze miałem kapok pod ręką, jednak nigdy na grzbiecie, jedni mówią, że jestem odważny, inni, że głupi, pewnie każdy ma po części rację:D.

Jeżeli na żywo kajaki mi się nie spodobają, to sobie nie kupię, tyle lat przeżyłem bez kajaka, to i resztę przeżyję ;):champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
30 minut temu, Grzes77 napisał:

 

Trochę z tym kajakiem mam zagwozdkę, bo ja pływać nie umię i faktycznie w razie "w" może to być ostatni przedmiot, jakiego dotknę za żywota :(

 

 

Padłem na ziemie i kwiczę. Nie mogę się podnieść. Jak qurła nie umiesz plywać. Weź te wodery spal, bo to nie ma zartòw. Z kajakiem  jest niebezpiecznie, raz sie obkreciłem wokoło na dośc bystrej wodzie... ale to dawno i nie prawda. Ho na korepetycje z plywania to i windsurfingiem będziesz umiał śmigać :icon_arrow1:

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Grendziu napisał:

1. Z kajakiem  jest niebezpiecznie, raz sie obkreciłem wokoło na dośc bystrej wodzie... ale to dawno i nie prawda.

2.Ho na korepetycje z plywania to i windsurfingiem będziesz umiał śmigać :icon_arrow1:

1. Te wędkarskie są trochę inne, niż te "rekreacyjne" i obrócić się na nich raczej graniczy z cudem, prędzej z niego przez gapiostwo wypadnniesz.

2. Podobno na basen miejski mają przyjąć jakąś "Pamelę" do udzielania lekcji, pozostaje mi tylko schudnąć, napakować, wciągnąć brzuch i mogę a takie lekcje maszerować :D:champagne-2010:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
40 minut temu, Grzes77 napisał:

1. Te wędkarskie są trochę inne, niż te "rekreacyjne" i obrócić się na nich raczej graniczy z cudem, prędzej z niego przez gapiostwo wypadnniesz.

2. Podobno na basen miejski mają przyjąć jakąś "Pamelę" do udzielania lekcji, pozostaje mi tylko schudnąć, napakować, wciągnąć brzuch i mogę a takie lekcje maszerować :D:champagne-2010:

Grzegorz a teraz poważnie. Ja się topiłem kilka razy w różnych przypadkach, pierwszy raz jak miałem 6 lat i do dziś pamiętam wszystko.... To zmieniło się u mnie w uwielbienie dla wody i nauczyłem się pływać. Kocham adrenalinę na wodzie, jest jak narkotyk. Ale kilka razy mimo mojego uśmiechu na ustach mogło skończyć się tragicznie. Uważaj proszę. Woda zdradliwa jest.

A Pamelę możesz przysłać na szkolenie w WLKP, tyko czy będzie chciała wrócić :champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...