Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

No to otwieramy nowy wątek, pochwalcie się gdzie i kiedy planujecie najbliższą wyprawę na ryby?

Jakie są czynniki decydujące, że wybierzecie się tam lub gdzieś indzie...?

Ja w weekend planuję spinning, najprawdopodobniej jezioro Czarne, ale korci mnie aby jechać jeszcze i posiedzieć przy "feederku" , z trzeciej strony może jakaś zasiadka karpiowa u znajomego na łowisku, szczerze o tej porze jeszcze nocek nie zarywałem na rybach. Pewnie pogodynka, oraz ustalenia rodzinne o wszystkim jutro zadecydują ostatecznie co gdzie i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też planuję w weekend na szybki spin się wybrać. Nie wiem, czy się wyrobię, ale plan jest. Miałem też coś nagrać, ale kamerka, którą zamówiłem okazała się wadliwa i wraca do reklamacji. Takie uroki kupowanie taniochy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro o 6 rano wyruszam zapolować na sandacza w Niegocinie :) Wybrałem tą opcje bo padało i na prywatę na , którą uczęszczałem o kulach raczej się nie wybiorę bo mogło by się to źle skończyć , glina z deszczem to kończy się tańcem na lodzie :D . Niegocin to mam blisko betonowa , główka wiatr we włosach , deszcz na twarzy i fala jak na Bałtyku zachęcają do łowienia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kurczę oglądam teraz prognozę pogody i w niedzielę u mnie mogłyby być fajne warunki na feeder i spławik. Wiatr wchodzi w zachodni, ale czy będzie chciało  mi się siedzieć na czterech literach w jednym miejscu, chyba spinning, zresztą zobaczymy ile wygeneruję czasu na zabawę z wędką :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, skoro wszyscy to i ja. W weekend nie dam rady, ale w środę 11.11.2015 jesteśmy umówieni z kilkoma kolegami z Warszawy na wspólne wędkowanie na komercji. Będą to najprawdopodobniej ostatnie zmagania feederem w tym roku. 

Później jak pogoda pozwoli, to do wiosny pozostaje wędkowanie spod lodu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zapał na rybki, ale pewnie ogrom pracy przykuje mnie do biurka i pisania.

Ale jeśli pogoda pozwoli, to chyba na 1-2 godziny ze szkodnikami swoimi pójdę na rybki, tradycyjnie bat i drobnica w porcie przy Niegocinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowienie na Kanale Giżyckim to dobra zabawa wczesną wiosną, nie ma wtedy problemu z pływającymi łódkami.

Druga sprawa, łowienie w portach (przykładowo Ekomarina, lub Port Węglowy) pozwala na spokojne spędzenie czasu i dobranie sobie miejsca w zależności jaka jest pogoda i kierunek wiatru.

 

Co do planowanych połowów liczyłem na lepszą aurę, ale jest wrednie wilgotno i zniechęcająco by męczyć się z wodą, xD wykorzystam ten stan do aktywności na forum i pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...