Jump to content

Strona dlaRyb.pl wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego portalu. Więcej informacji

Grendziu

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę

Recommended Posts

Grendziu

No to otwieramy nowy wątek, pochwalcie się gdzie i kiedy planujecie najbliższą wyprawę na ryby?

Jakie są czynniki decydujące, że wybierzecie się tam lub gdzieś indzie...?

Ja w weekend planuję spinning, najprawdopodobniej jezioro Czarne, ale korci mnie aby jechać jeszcze i posiedzieć przy "feederku" , z trzeciej strony może jakaś zasiadka karpiowa u znajomego na łowisku, szczerze o tej porze jeszcze nocek nie zarywałem na rybach. Pewnie pogodynka, oraz ustalenia rodzinne o wszystkim jutro zadecydują ostatecznie co gdzie i jak :)

jach.dariusz

Mimo, iż jestem chory (2 czy 3 tydzień już) to i tak w weekend planuję wypad ze spinningiem. Mam kilka nowych gum do przetestowania. Oby tylko nie padało.

Dominik

Ja też planuję w weekend na szybki spin się wybrać. Nie wiem, czy się wyrobię, ale plan jest. Miałem też coś nagrać, ale kamerka, którą zamówiłem okazała się wadliwa i wraca do reklamacji. Takie uroki kupowanie taniochy :)

suwi

Ja jutro o 6 rano wyruszam zapolować na sandacza w Niegocinie :) Wybrałem tą opcje bo padało i na prywatę na , którą uczęszczałem o kulach raczej się nie wybiorę bo mogło by się to źle skończyć , glina z deszczem to kończy się tańcem na lodzie :D . Niegocin to mam blisko betonowa , główka wiatr we włosach , deszcz na twarzy i fala jak na Bałtyku zachęcają do łowienia :P

Grendziu

Kurczę oglądam teraz prognozę pogody i w niedzielę u mnie mogłyby być fajne warunki na feeder i spławik. Wiatr wchodzi w zachodni, ale czy będzie chciało  mi się siedzieć na czterech literach w jednym miejscu, chyba spinning, zresztą zobaczymy ile wygeneruję czasu na zabawę z wędką :P 

elvis

No nic, skoro wszyscy to i ja. W weekend nie dam rady, ale w środę 11.11.2015 jesteśmy umówieni z kilkoma kolegami z Warszawy na wspólne wędkowanie na komercji. Będą to najprawdopodobniej ostatnie zmagania feederem w tym roku. 

Później jak pogoda pozwoli, to do wiosny pozostaje wędkowanie spod lodu. 

• Like 1

Kotwic

Mam zapał na rybki, ale pewnie ogrom pracy przykuje mnie do biurka i pisania.

Ale jeśli pogoda pozwoli, to chyba na 1-2 godziny ze szkodnikami swoimi pójdę na rybki, tradycyjnie bat i drobnica w porcie przy Niegocinie.

suwi

Kotwic z batem nie lepiej na kanale ? Dosyć często chodziłem z batem i na kanale najlepiej, a szczególnie węglowy przynosił dobre wyniki nawet leszczyki takie po 30cm :)

Danielito

Ja jutro z rana wybieram się za drapieżnikiem z łódki na jedno jeziorko, jak będzie zobaczycie na zdjęciach jeśli uda się coś wydłubać.

• Like 1

Grendziu

Jednak u mnie niedziela i spinning.