Jump to content

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

No to otwieramy nowy wątek, pochwalcie się gdzie i kiedy planujecie najbliższą wyprawę na ryby?

Jakie są czynniki decydujące, że wybierzecie się tam lub gdzieś indzie...?

Ja w weekend planuję spinning, najprawdopodobniej jezioro Czarne, ale korci mnie aby jechać jeszcze i posiedzieć przy "feederku" , z trzeciej strony może jakaś zasiadka karpiowa u znajomego na łowisku, szczerze o tej porze jeszcze nocek nie zarywałem na rybach. Pewnie pogodynka, oraz ustalenia rodzinne o wszystkim jutro zadecydują ostatecznie co gdzie i jak :)

Link to comment
Share on other sites

Mimo, iż jestem chory (2 czy 3 tydzień już) to i tak w weekend planuję wypad ze spinningiem. Mam kilka nowych gum do przetestowania. Oby tylko nie padało.

Link to comment
Share on other sites

Ja też planuję w weekend na szybki spin się wybrać. Nie wiem, czy się wyrobię, ale plan jest. Miałem też coś nagrać, ale kamerka, którą zamówiłem okazała się wadliwa i wraca do reklamacji. Takie uroki kupowanie taniochy :)

Link to comment
Share on other sites

Ja jutro o 6 rano wyruszam zapolować na sandacza w Niegocinie :) Wybrałem tą opcje bo padało i na prywatę na , którą uczęszczałem o kulach raczej się nie wybiorę bo mogło by się to źle skończyć , glina z deszczem to kończy się tańcem na lodzie :D . Niegocin to mam blisko betonowa , główka wiatr we włosach , deszcz na twarzy i fala jak na Bałtyku zachęcają do łowienia :P

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Kurczę oglądam teraz prognozę pogody i w niedzielę u mnie mogłyby być fajne warunki na feeder i spławik. Wiatr wchodzi w zachodni, ale czy będzie chciało  mi się siedzieć na czterech literach w jednym miejscu, chyba spinning, zresztą zobaczymy ile wygeneruję czasu na zabawę z wędką :P 

Link to comment
Share on other sites

No nic, skoro wszyscy to i ja. W weekend nie dam rady, ale w środę 11.11.2015 jesteśmy umówieni z kilkoma kolegami z Warszawy na wspólne wędkowanie na komercji. Będą to najprawdopodobniej ostatnie zmagania feederem w tym roku. 

Później jak pogoda pozwoli, to do wiosny pozostaje wędkowanie spod lodu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mam zapał na rybki, ale pewnie ogrom pracy przykuje mnie do biurka i pisania.

Ale jeśli pogoda pozwoli, to chyba na 1-2 godziny ze szkodnikami swoimi pójdę na rybki, tradycyjnie bat i drobnica w porcie przy Niegocinie.

Link to comment
Share on other sites

Kotwic z batem nie lepiej na kanale ? Dosyć często chodziłem z batem i na kanale najlepiej, a szczególnie węglowy przynosił dobre wyniki nawet leszczyki takie po 30cm :)

Link to comment
Share on other sites

Ja jutro z rana wybieram się za drapieżnikiem z łódki na jedno jeziorko, jak będzie zobaczycie na zdjęciach jeśli uda się coś wydłubać.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Łowienie na Kanale Giżyckim to dobra zabawa wczesną wiosną, nie ma wtedy problemu z pływającymi łódkami.

Druga sprawa, łowienie w portach (przykładowo Ekomarina, lub Port Węglowy) pozwala na spokojne spędzenie czasu i dobranie sobie miejsca w zależności jaka jest pogoda i kierunek wiatru.

 

Co do planowanych połowów liczyłem na lepszą aurę, ale jest wrednie wilgotno i zniechęcająco by męczyć się z wodą, xD wykorzystam ten stan do aktywności na forum i pracy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...