Grendziu

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę

884 postów w tym temacie

No to otwieramy nowy wątek, pochwalcie się gdzie i kiedy planujecie najbliższą wyprawę na ryby?

Jakie są czynniki decydujące, że wybierzecie się tam lub gdzieś indzie...?

Ja w weekend planuję spinning, najprawdopodobniej jezioro Czarne, ale korci mnie aby jechać jeszcze i posiedzieć przy "feederku" , z trzeciej strony może jakaś zasiadka karpiowa u znajomego na łowisku, szczerze o tej porze jeszcze nocek nie zarywałem na rybach. Pewnie pogodynka, oraz ustalenia rodzinne o wszystkim jutro zadecydują ostatecznie co gdzie i jak :)

Mimo, iż jestem chory (2 czy 3 tydzień już) to i tak w weekend planuję wypad ze spinningiem. Mam kilka nowych gum do przetestowania. Oby tylko nie padało.

Ja też planuję w weekend na szybki spin się wybrać. Nie wiem, czy się wyrobię, ale plan jest. Miałem też coś nagrać, ale kamerka, którą zamówiłem okazała się wadliwa i wraca do reklamacji. Takie uroki kupowanie taniochy :)

Ja jutro o 6 rano wyruszam zapolować na sandacza w Niegocinie :) Wybrałem tą opcje bo padało i na prywatę na , którą uczęszczałem o kulach raczej się nie wybiorę bo mogło by się to źle skończyć , glina z deszczem to kończy się tańcem na lodzie :D . Niegocin to mam blisko betonowa , główka wiatr we włosach , deszcz na twarzy i fala jak na Bałtyku zachęcają do łowienia :P

Kurczę oglądam teraz prognozę pogody i w niedzielę u mnie mogłyby być fajne warunki na feeder i spławik. Wiatr wchodzi w zachodni, ale czy będzie chciało  mi się siedzieć na czterech literach w jednym miejscu, chyba spinning, zresztą zobaczymy ile wygeneruję czasu na zabawę z wędką :P 

No nic, skoro wszyscy to i ja. W weekend nie dam rady, ale w środę 11.11.2015 jesteśmy umówieni z kilkoma kolegami z Warszawy na wspólne wędkowanie na komercji. Będą to najprawdopodobniej ostatnie zmagania feederem w tym roku. 

Później jak pogoda pozwoli, to do wiosny pozostaje wędkowanie spod lodu. 

1 osoba lubi to

Mam zapał na rybki, ale pewnie ogrom pracy przykuje mnie do biurka i pisania.

Ale jeśli pogoda pozwoli, to chyba na 1-2 godziny ze szkodnikami swoimi pójdę na rybki, tradycyjnie bat i drobnica w porcie przy Niegocinie.

Kotwic z batem nie lepiej na kanale ? Dosyć często chodziłem z batem i na kanale najlepiej, a szczególnie węglowy przynosił dobre wyniki nawet leszczyki takie po 30cm :)

Ja jutro z rana wybieram się za drapieżnikiem z łódki na jedno jeziorko, jak będzie zobaczycie na zdjęciach jeśli uda się coś wydłubać.

1 osoba lubi to

Jednak u mnie niedziela i spinning.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Wydawcą portalu dlaRyb.pl jest:

FUNDACJA "DLA RYB"
BOGUNIEWO 45, 64-610 BOGUNIEWO
Nr Konta: PKO BP 64 1020 4128 0000 1202 0123 2578
KRS: 0000613501 NIP: 6060096225 REGON: 364237131
https://dlaRyb.pl; e-mail: fundacja@dlaRyb.pl; tel.: 61 307 99 99