Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro zaczynam weekend. Tak zaczynam. Niestety tylko jeden dzień. I mam zamiar spędzić go nad wodą. W planie Z. Jagodno z rodzinnym piknikiem w tle. Bedzie wędkowanie, grillowanie i jedzenie kiełbasek. Jak ktoś chętny to zapraszam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zawody. Niestety robaki, które były w sklepie są dalekie od ideału. Tak dalekie, że trochę wody w Łynie będzie musiało przepłynąć zanim znów się stawię w tym sklepie. Niestety z uwagi na późną, sobotnią porę i brak czasu nie miałem możliwości zakupu w innym sklepie, więc jutro może być bardzo średnio. :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3:30 pobudka. Będą ryby,ryby,ryby. Pasza umieszana, robale się chłodzą. Moje ulubione lowisko zajęte przez zawody, wiec pozostaje zapasowe. Jak bedzie się coś działo zapodam na żywo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend pierwsza nocka. Biorę syna namiot dla niego. Jedziemy nad jezioro koło Legnicy.
Będzie pełnia ale może coś się uwiesi.
Jeden kij z methodą- zielony Bait Tech wymieszany 1:1 z MMM do tego pellety 2 i 4 mm. Będę łowił 10m od brzegu niedaleko trzcin.
Drugi kij to klasyk z leszczowym Bait Techem. Do środka koszyka qq, pęczak i martwe białe.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W sobotę woduję łódkę po pracy i mam w d... cały świat. Muszę odpocząć. Co prawda będę pracować w przerwach, ale nie muszę jeździć na 8h do Poznania i będę nocować nad wodą :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wędkarska niedziela. Jest plan pojechać na Siczki ale mam obawy że już dziś wieczorem bedzie ciężko o miejscówkę. Dlatego prawdopodobnie pojadę na Jagodno bo o miejscówkę nie trudno zważywszy na fakt że prawie cała linia brzegowa dostępna dla wedkarzy. A tym którzy w najblizszym czasie wybieraja się połowić rybki życzę połamania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Ja, właśnie miałem tel. że jutro wolne. Nie wyrywam się. Właśnie odstresowuję się z lekka alkoholowo. Dziś pierwszy raz od chyba 15lat. pospałem się po zmianie. Ciężki tydzień. Teraz szykuję co nie co i jutro, zapakuję wózek, bo auto nie bardzo;) i pełznę na stawek klubowy. Zapraszam ziomali, jak to czytają. Właśnie montuję chrust. Reszta? Jak Mi się będzie chciało. Pełny spontan. :champagne-2010: Dupoko w głębie, Mam efekty! :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...