Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiec, jak zapowiadałem wczesniej jutro kolejny dzień testów. Ze wzgledu na rozgrywanie licznych zawodów w maszym okregu wybór łowisk jest ograniczony. Jedyne co wytypowałem to Domaniów i Borki. Szala przechyla się w stronę Domaniowa. W tym roku jeszcze tam nie byłem. Tak wiec, do jutra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wstaję powoli i jadę. Feeder Arm do testów. Wczoraj od 7-20:40 w pracy. Na zabój z Ostrowa jechałem na finał LM? Dziś chyba odpocznę, choć kiedy ją zarobię na nowy wymarzony domO.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższa wyprawa na ryby to jutro. Syn ostani raz startuje w zawodach na Dzień Dziecka.

Chyba się bardziej strasuje od niego.

Ziemia i glina wstępnie nawilżona. Robaczki i browar się chłodzą.

Następny wypad planowany jest na niedzielę rano z Suwim jak ten da radę wstać .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota i niedziela wolna.

Gdzie pojechać.... Niech się zastanowię.

Wstać za 2 godziny, to chyba nie dam rady, więc pewnie dopiero nocka z soboty na niedzielę.

Szkoda, że Arek musi pracować. Jak tak dalej pójdzie. to na rybach spotkamy się chyba dopiero w Nienawiszczu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem jechać jutro. Zmiana planów bo jadę dzisiaj. Za godzinke lub dwie. Zalew Siczki. Bedzie nocne łowienie. Zanęta sie rozmraża. Mam robaczki, dumble i wątróbkę. Zobaczymy czym woda obdarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i koleżanki, jutro wędkarska niedziela. Wybieracie sie gdzieś nad wodę?
Mnie kusi pojechać nad Wisłę. Okolice Piotrowice- Kuźmy. Ostatnio jak bylem to płynęła kra. Tak że, znów się nie wyśpie. Ktoś chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam czym, bo przyjechałem na weekend z chłopakami z Zamojszczyzny, no i do tego jutro robimy 3 urodziny syna a o 16 wracam do Piły. Chciałbym wybrać się nad Wisłę, ale nie mam możliwości, do sierpnia tak będzie o.O

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam czym, bo przyjechałem na weekend z chłopakami z Zamojszczyzny, no i do tego jutro robimy 3 urodziny syna a o 16 wracam do Piły. Chciałbym wybrać się nad Wisłę, ale nie mam możliwości, do sierpnia tak będzie 
 
 
Szkoda. Zobaczymy się na zlocie.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...