Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat, czy z feederkami na nęconą miejscówkę na rzekę, bo braciak leszcze ładne łowi, czy ze spławikami na starorzecze na nęconą miejscówkę, bo syn braciaka japońce i liny ładne łowi, czy może za drapieżnikiem polatać bo świetna dziś pogoda na łażenie ze spinem i wieczorną zasiadkę z żywczykiem. Jeszcze nie wyjechałem a już we łbie się kotłuje.O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat, czy z feederkami na nęconą miejscówkę na rzekę, bo braciak leszcze ładne łowi, czy ze spławikami na starorzecze na nęconą miejscówkę, bo syn braciaka japońce i liny ładne łowi, czy może za drapieżnikiem polatać bo świetna dziś pogoda na łażenie ze spinem i wieczorną zasiadkę z żywczykiem. Jeszcze nie wyjechałem a już we łbie się kotłuje.
Federkiem na starorzeczu pomachaj blaszką.
To się nazywa klęska urodzaju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeka i feederki wygrały, miałem piękne branie na kukurydzę, ale samo drugiego kija szykowałem i spinka, lesiu był, teraz sobie poczekam na drugą szansę.

IMG_20180614_163318.jpg

  • Like 2
  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wędkarska sobota. Lecim skoro świt. Do wieczora dylemat gdzie. Później zrobie losowanie. Domaniów, Borki, Siczki.
Za 2 tygodnie przez 2 tygodnie takiego dylematu mieć nie będę. Tylko Bałtyk. Leżing,plażing, surfcasting.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem dziś bratanka podnęcić na starorzeczu starczy rzecznych wojaży, jutro spławiki idą w ruch. Skubaniec trzy linki przy okazji złowił, ja jutro pewnie bez brania będę siedział znając moje szczęście.:D

Edytowane przez Semi
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy to najbliższa wyprawa, bo jeszcze weekend przed nami, ale zapowiada się ciekawie. Kolejny raz dostałem zaproszenie na start w tych zawodach i tym razem jadę.

http://www.viking.radom.pl/index.php/156-otwarte-zawody-druzynowe-o-puchar-vikinga-domaniow-30-06-01-07-2018

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy to najbliższa wyprawa, bo jeszcze weekend przed nami, ale zapowiada się ciekawie. Kolejny raz dostałem zaproszenie na start w tych zawodach i tym razem jadę.

http://www.viking.radom.pl/index.php/156-otwarte-zawody-druzynowe-o-puchar-vikinga-domaniow-30-06-01-07-2018
Powodzenia

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...