Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najbliższa wyprawa już w niedzielę na łowisko specjalne i zawody koła.

Następnie zlot i kolejne zawody towarzyskie na które już zostałem zaproszony. Te z kolei odbędą się w połowie sierpnia na Domaniowie.

Oczywiście między czasie będą jakieś spontaniczne wypady ryba rybałku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podobno w niedzielę ma być dobra pogoda i chcę ją wykorzystać by posiedzieć nad wodą. Nie będę wypuszczał się daleko. Borki, Siczki. Kusi by pojechać na lowisko komercyjne w Dobrucie k. Orońska. Podobno ładne rybki tam pływają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź ty se Adam kup bierki, albo pchełki? Wędkowanie prócz zlotów, Ci nie wychodzi.  
Co ty tam wiesz. A poza tym napisałem za jadę nad wodą posiedzieć a nie siatkę napełnić. Połapiemy, tfu, połapie na zlocie.
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro ruszam do czwartku nad Bug testować spławiki. Braciak na moją prośbę pojechał dziś z synem nad jeziorko na którym nie łowiliśmy ponad 20 lat, dostęp tragiczny, trzeba było się przedzierać ponad 200 m przez moczary i trzcinowisko żeby dojść do wody na której można postawić zestaw. Ścieżka przetarta, miejscówkę zrobili i połowili dwie godzinki, czego efektem było kilka wzdręg i spinka czegoś większego. Już się doczekać nie mogę, jutro po południu ruszam na rekonesans, dziś podnęcili trochę siekanymi rosówkami i kukurydzą to może jutro jakiś zielony misiaczek z wieczora.....:D Najważniejsze że nikt tam nie łowi.

Edytowane przez Semi
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem być jutro nad Odrą, by pomścić ostanią porażkę. Niestety, Dzieciaki dziś zjechały. Pełny kałdun po grilowaniu i zapewne odrobinkę zbyt wysokie wskazania jutro z rana alkomatu, zgasiły Moje zapędy. Zadbam jutro o Henia, a pojutrze uderzę na świt. Tęsknię za Moją rzeką. Muszę przyznać, że Warta rzuciła Mi wyzwanie w sobotę. Obiecuję je podjąć. Już, udawało mi się zwyciężać, choć się nie lubimy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Sołtys stan napisał:

Jutro po południu jadę na rzekę Bóbr przetestować boloneczkę Shimano Technium. :icon_arrow1:

Satasiu, ale Shimano, robi przerzutki do rowerów. Skąd pomysł na wędkę? :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
16 minut temu, ArekH napisał:

Namoczyłem groch. Jadę jutro na świt. W ciągu dnia robi się za gorąco. 

IMG_20180723_104209.jpg

A już myślałem, że  tego jakaś zupa grochowa  fasolowa na zlot wyjdzie z sardynkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...