Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@cygan786 kolego jutro chce sie wybrac na Odre w miejscowosci Wezyska a nie mam pojecia jak dojechac kierowac sie na Chlebowo , Czarnowo a moze z samych Wezysk prowadzi droga do Odry pytam bo wiem , ze to twoje rodzinne strony dzieki za odp z gory .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=42]cygan786[/mention] kolego jutro chce sie wybrac na Odre w miejscowosci Wezyska a nie mam pojecia jak dojechac kierowac sie na Chlebowo , Czarnowo a moze z samych Wezysk prowadzi droga do Odry pytam bo wiem , ze to twoje rodzinne strony dzieki za odp z gory .

Lepiej na Czarnowo. Jadąc od Wężysk w Czarnowie pierwsza asfaltowa w lewo i dojedziesz nią do wału. Autem dojedziesz do każdej główki. Fajne tam są miejscowki. Ciekawy odcinek Odry z fajnymi głowkami i dobrym dojazem jest we wsi Łomy. Jadąc od Chlebowa za tablicą Łomy polną drogą przez wał do samej rzeki. Nawet z kempingiem.

Pierwsza fotka Na Czarnowie a druga Łomy.

9b622392c19738100bed71b34386b933.jpg0cde869008d89ed9ece2c6698fb378e5.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=42]cygan786[/mention] Czarnowo znam bardzo dobrze ale od 3 lat kiszks tam kolega ze strazy.polecil Wezyska .
Zawsze jezdzilem na Czarnowo lub Połecko. Raz bylem na Łomach i tam mialem najlepsze wyniki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zrobiłem rekonesans nad rzeką, moje zeszłoroczne miejscówki nadal fajne, woda podwyższona, widać życie, spławy białorybu, ataki drapieżników, co ja robiłem te dwa tygodnie na tych bajorach.:39icon:Od poniedziałku tylko rzeka.

IMG_20180802_135604.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zjechałem znów nad Bug, z rana polazłem do roboty na dwie godziny, bo kumpel który mnie zastępuje sygnał SOS przesłał że se nie radzi i uciekłem z Wawy. Dziś odpuszczam wędkowanie, od jutra ruszam nad rzekę.:icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...