Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Przygotowania jak na spotkanie z mamutami:P

Ty sobie Darek nie rób podśmiechujek ????? bo tyle wiem że mamuty w wodzie nie żyją ??

Ja sie wybieram na Megalodony ??????

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MrProper napisał:

Ty sobie Darek nie rób podśmiechujek ????? bo tyle wiem że mamuty w wodzie nie żyją ??

Ja sie wybieram na Megalodony ??????

A jak tam u Was z poziomem wody, bo słyszałem, że wprowadzono spore restrykcje, np. zakaz podlewania ogródków. Prawda li to ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Jurek napisał:

A jak tam u Was z poziomem wody, bo słyszałem, że wprowadzono spore restrykcje, np. zakaz podlewania ogródków. Prawda li to ?

 

Susza była spora - jak na stepach sawanny podczas pory suchej. Ale czy jakieś zakazy były tego nie wiem, bo oglądam polska tv ??

Cos mi sie o uszy obiło ale to raczej chyba w Niemczech coś mi sie zdaje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrProper Mariusz , wiem to od Polaka

zatrudnionego od kilku lat w Holandii.

Ale, być może,  nie dot. to całego kraju.:D

Pytałem,  bo taka sytuacja często wiąże się z obniżaniem lustra wody w zbiornikach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Jurek napisał:

@MrProper Mariusz , wiem to od Polaka

zatrudnionego od kilku lat w Holandii.

Ale, być może,  nie dot. to całego kraju.:D

Pytałem,  bo taka sytuacja często wiąże się z obniżaniem lustra wody w zbiornikach.

 

 

Jurek, powiem tak - roznice miedzy wiosną a okresem suszy widziałem na rzekach i to znaczną.

Co do kanałów których jest tu od groma roznice były nie wielkie, od tyle ☺️

 

Co do zakazów podlewania ogródka nie słyszałem - moze mi umknęło ?

Ale za to o takowej sytuacji w Niemczech coś mi sie obiło o uszy. Powiem więcej w Niemczech w okolicach Strasburga nawet wody pitnej brakowało w sklepach. Takie informacje dotarły do mnie.

 

 

Ps. Topografia  nie jest mi obca, celowo podałem Miasto we Francji gdyż jest ono dość znane, a  miejscowość w Niemczech w której mieszka moja córka nie koniecznie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...