Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=109]stas1[/mention] Domyślam się co piszesz. Możesz ciut poprawić wpis? Dodać cytat o co kaman? Młodzi, nie koniecznie odczytają intencję. Prowadź mistrzu:champagne-2010:
Do mnie dotarł przekaz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cygan786 napisał:
14 minut temu, ArekH napisał:
[mention=109]stas1[/mention] Domyślam się co piszesz. Możesz ciut poprawić wpis? Dodać cytat o co kaman? Młodzi, nie koniecznie odczytają intencję. Prowadź mistrzu:champagne-2010:

Do mnie dotarł przekaz.

Jak do starego, doświadczonego wędkarza Adamie:champagne-2010: Ale chciał bym, by i młodsi, zaglądający tutaj, też skorzystali z wiedzy Mistrza Stasia! :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do starego, doświadczonego wędkarza Adamie:champagne-2010: Ale chciał bym, by i młodsi, zaglądający tutaj, też skorzystali z wiedzy Mistrza Stasia! :icon_arrow1:
Z pierwszym twoim zdaniem zgodzić się nie mogę, a co do drugiego to ok. Masz rację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozazdrościłem grzybowych zbiorów i jutro odwiedzę las.
Po weekendzie podobno ma się poprawić pogoda to zawitam nad wodę. Tym razem sprawdze jeziorko w Białobrzegach które ma połączenie z Pilicą. Wiosną miałem tam kilka ładnych karasi dzieki info od miejscowych wędkarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Splot napisał:

W niedzielę zawody okręgowe. Ma padać od rana. Zobaczymy jak pójdzie. Pierwszy raz dodam do towaru kastery. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Połamania Michał i pudla

Kaster to bardzo dobry kąsek a szkoda ze tak mało doceniany i zpominiany ( choć moze teraz powraca w łaski ). Fajnie cześć tez rozgnieść i dobrze zamiąchać - wiem wiem bleeeeee ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MrProper napisał:

Połamania Michał i pudla

Kaster to bardzo dobry kąsek a szkoda ze tak mało doceniany i zpominiany ( choć moze teraz powraca w łaski ). Fajnie cześć tez rozgnieść i dobrze zamiąchać - wiem wiem bleeeeee ?

O tym nie pomyślałem :1310_thumbsup_tone1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Splot napisał:

O tym nie pomyślałem :1310_thumbsup_tone1:

? To teraz już wiesz ?

ale wiesz też ze zawsze sie zaczyna od tradycji tego co masz sprawdzone  a pózniej eksperymentuje ?

Nie wiadomo na co ma „dziś” ryba ochotę na słabym żerowaniu, ale myśle że o tej porze roku to będzie strzał .........

 

 

w kolano ????

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...