Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ech, ciągnie na rybki.
A tu za oknem temperatura -5°C i wiatr 5B. Ciężko w takich warunkach wybrać się z batem.
Zobaczymy jutro, czy wymyślę jutro jakąś zawietrzną miejscówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas złowić jakąś metrową mamuśkę. Czekam tylko na jakieś ocieplenie,bo zbiornik gdzie rok temu mniej więcej o tej porze łowiłem metrowe szczupaki,skuty lodem. Dwa spiningi,jeden do dużych gum i drugi do drop shota już gotowe, :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator
6 godzin temu, cygan786 napisał:

Chcę mi się na ryby. Woda padająca z nieba to nie to. Jutro prawdopodobnie przyjadę się nad Wisłę. Oby pogoda była łaskawa.

Komu się nie chcę. Gdyby nie giera....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już sobie na Wiśle połowiłem . Od dziś podobno zakaz wędkowania w Wilczkowicach. Info z grupy na fb. Na stronie Okręgu żadnej info. Chciał nie chciał zmiana planów. Odwiedzę łowisko na którym nigdy nie łowiłem. Chałupki Łaziskie koło Orońska.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, cygan786 napisał:

To już sobie na Wiśle połowiłem emoji852.png. Od dziś podobno zakaz wędkowania w Wilczkowicach. Info z grupy na fb. Na stronie Okręgu żadnej infoemoji2959.png

@cygan786 chyba to nie możliwe. Wisła w rejonie Wilczkowic to zwykła rzeka, chyba, że chodzi Ci o ciepły kanał, to faktycznie ma być niedostępny dla wędkarzy, rozmawiałem o tym z szefem ochrony i głównym prezesem Elektrowni, no ale to nie na pisanie a na pogaduchy :champagne-2010:

Okręg takiego info nie napisze, bo kanał to teren Elektrowni a nie PZW :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=42]cygan786[/mention] chyba to nie możliwe. Wisła w rejonie Wilczkowic to zwykła rzeka, chyba, że chodzi Ci o ciepły kanał, to faktycznie ma być niedostępny dla wędkarzy, rozmawiałem o tym z szefem ochrony i głównym prezesem Elektrowni, no ale to nie na pisanie a na pogaduchy :champagne-2010:
Okręg takiego info nie napisze, bo kanał to teren Elektrowni a nie PZW 
Rozchodzi się o odcinek od kanału elektrowni , opaska i do pierwszej główki. Od wczoraj zakaz bo zrobili tam zimowisko. A z tego co czytała na grupie na fb to rzeźnia tam była ostatnio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz, nie wiedziałem, bo tam nie jeżdżę, rozpytam kolegów i się dowiem dokładnie o ten odcinek. 

 

W weekend chłopaki zatrzymali z szarpakami 3 kolesi, już są po zarzutach, teraz tylko czekać na wyrok sądu :champagne-2010:

Tak na marginesie mógłby któryś z nich się nadziać na własną kotwicę, to by głupoty wyszły z głowy. Mieli przy sobie sumy 40cm i 60cm i jednego ponad kilowego  leszcza. Sprzęt "bazarowy", i jeden Jaxon >:(

20181210_072905.jpg

20181210_072852.jpg

20181210_072846.jpg

  • Confused 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cygan786 napisał:

Masakra. Do piachu po szyję.emoji2959.png

Ja to bym jeszcze do kary dodał obowiązkowe przeczytanie, ze zrozumieniem,  treści niektórych wywodów w kilku wątkach na bratnim portalu :Angry-min: 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...