Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, mav3rick napisał:

Mieszkałem 35km od niej 21 lat, nigdy na niej nie byłem, bo miałem tyle jezior, że rzeka mi nie była w głowie. Teraz nie mam jezior, mam Nysę Łużycką, więc i chętnie nad Wartę zajrzę. Ale będzie to niestety chwila

Nysa kiepsko jeżdziłem okolice Przewozu Bucze  kiedyś były piękne leszcze , ale jak przyszła powódz znikły teraz , można spotkać klenia , płoc ,szczupaka , amury Niemieckie :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Przewozie mieszkam ;) nie jestem miejscowy, ale od półtorej roku próbuję ogarnąć tą rzekę. Ciężko tu o coś większego, ale tym większe zacięcie mam. Amura to na Buczu do tej pory w okolicach tamy idzie wyciągnąć.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mav3rick napisał:

 

Ja w Przewozie mieszkam ;) nie jestem miejscowy, ale od półtorej roku próbuję ogarnąć tą rzekę. Ciężko tu o coś większego, ale tym większe zacięcie mam. Amura to na Buczu do tej pory w okolicach tamy idzie wyciągnąć.:)

Przewóz to moje korzenie Ojciec :D dziadek był leśniczym domek koło boiska na górze  :D . Świat jest mały ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mav3rick napisał:

No ja to bliżej Gorzowa, Barlinek. A tutaj za kobietą przywiało :)

A jak wyniki na Nysie i czemu aż na Pieńsk jezdzisz skoro pod nosem masz przecie tą rzekę ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ciężko coś wyłowić na Nysie każdy mówi, że to po powodzi. Na Buczu w sezonie to pistolety. A lubię poznawać nowe rejony ze spinem to z kumplem odcinek Bucze - Toporów mamy praktycznie zrobiony. Ostatnio pomnik na Toporowie zwiedziliśmy szukając Pstrąga i Klenia. Na dzień dzisiejszy Nysa za wysoka i mocny nurt więc małe szanse. Zeszły sezon to znów brak wody... Zobaczymy ten. Odcinek Bucze - Dobrzyń korytem rzeki się szło. Kłania się stawianie tamy na tamie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry  , że post pod postem. ale żle doczytałem z tym Pienskiem  nie widziałem "od" ,

Dzikie miejsce jest koło Potoku w stronę Łęknicy  tylko łowisz na Spinning czy Feeder , bacik też ? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...