Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już się nie męczę i haki od 18 kupuję z oczkiem. Mniejszych nie używam. Z łopatką mam zawsze w zapasie gotowce z Ownera.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się nie męczę i haki od 18 kupuję z oczkiem. Mniejszych nie używam. Z łopatką mam zawsze w zapasie gotowce z Ownera.
 
Tylko trzeba pamiętać że 18 z oczkiem odpowiada wielkości 16 z łopatką.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Splot napisał:

Tylko trzeba pamiętać że 18 z oczkiem odpowiada wielkości 16 z łopatką.

A gdzie tam. Producenci tak mieszają z rozmiarówką, że się nie nadąży za tym. Trza wziąć w łapkę i zobaczyć :)

Ale faktem jest, że przeważnie jest jak piszesz. Choć np. Owner Pin Hook ma chyba tożsame rozmiary z odpowiednikami z łopatką.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Przychodzi weekend i pogoda do bani...

Z 10 lat temu w takiej pogodzie biłem rekordy ilości i wielkości ryb. Sam nad wodą, żywej duszy... To był idealny świat.

A teraz smarki, zimno, nie chcę się. Człowiek zrobił sie leniwy, wygodnicki.

Ehhh:39icon: najlepszy okres na ryby to teraz wlaśnie do konca kwietnia.  Cisza, spokój, co rano ptaszki i nowe zycie budzi się o świcie... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko z nieba nie padało to jutro będzie wędkarska sobota. Łowisko w którym ponoć są spore ryby ,a co ważniejsze jest ładny lin. Tej rybki już dawno na wędce nie miałem. Przy okazji stestuje nowy zakup.4beb4fde29a31460ff6f2a2a3dd37dfa.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Grendziu napisał:

Niech mi ktoś powie jak i gdzie ustawia sie date i godzine w aparacie :D

Ja też się przyłączam do pytania :champagne-2010:

Może to głupie, ale zdjęcia robię telefonem, a w moim szajsungu takiej opcji nie widzę :D

Edycja: chyba przeproszę się z moim starym Nikonem, tam chyba było można zrobić takie ustawienia.

Edytowane przez Grzes77
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
26 minut temu, Grzes77 napisał:

Ja też się przyłączam do pytania :champagne-2010:

Może to głupie, ale zdjęcia robię telefonem, a w moim szajsungu takiej opcji nie widzę :D

Edycja: chyba przeproszę się z moim starym Nikonem, tam chyba było można zrobić takie ustawienia.

Też mam szajsunga i nie idze. A jutro rekordowe ryby beda i co:39icon:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Grendziu napisał:

Też mam szajsunga i nie idze. A jutro rekordowe ryby beda i co:39icon:

Jest sporo aplikacji z datownikami, ja narazie nie ściągnę apki, bo uruchomię Nikona :champagne-2010:

 

Jednak już mam na szajsunga aplikacja darmowa Photo Stamp Camera Free w Sklepie Play, robi słabszej jakości zdjęcia niż oryginalny aparat telefonu, jednak z datą, do naszej zabawy wystarczy, zwykłym aparatem można robić zdjęcia bez dat, oba zapisują foty w tej samej galerii, nic tylko łowić okazy i robić foty :champagne-2010:

 

IMG_20190308_175602.jpg

Edytowane przez Grzes77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...