Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem szczęśliwe skarpetki i jade na zawody fba7516620cb7adb794ede442ecdcf85.jpg&key=ac552adfbcc367fd6ab330543fba8c75acc48b000f1dc477e9b6714d4e64d74e

Wysłane z mojego M3E przy użyciu Tapatalka


Powodzenia, ja zaraz też lecę na MO.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PawelL napisał:

Założyłem szczęśliwe skarpetki i jade na zawody emoji56.pngfba7516620cb7adb794ede442ecdcf85.jpg

Wysłane z mojego M3E przy użyciu Tapatalka
 

Myśle tylko ze nie startujesz w tych samych zawodach co @Splot wiec i tobie pudła najwyższego życzę. A jeśli tak jest to pudła zaraz za nim ☺️?

No bo wiesz -jakiegoś faworyta trzeba mieć ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MrProper napisał:

No bo wiesz -jakiegoś faworyta trzeba mieć ?

Ty się nie wymądrzaj, jeno popylaj nad wodę, obścierać swoje nowe łaszyska. :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A ja dopiero po śniadanku. Wróciłem do racjonalnego odżywiania wczoraj. Mam nadzieję że tera i będzie siła i masa w dół:221_see_no_evil:Na ryby popołudniu :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę kolejny dzień w pracy, mam teraz taki mały "maraton". Muszę się zresetować na rybach, ale będę mógł dopiero w poniedziałek (i to dopiero po odbiorze nadgodzin). Myślałem o Oleśniku, ale tam jest do pokonania ponad 80km, a tu "pod nosem" @elvis i @cygan786 wymiatają. Myślę, że zasłużyłem na całodzienny relaks, więc wybiorę się do Czarnej Kolonii w poniedziałek na cały dzień, tylko prośba do @elvis, żeby podpowiedział, gdzie tam są dobre miejscówki.

Jeżeli w poniedziałek będę musiał coś jeszcze załatwić, to pojadę tylko nad Wisłę, te dwa łowiska tylko biorę pod uwagę na najbliższe wędkowanie i już się do poniedziałku doczekać nie mogę :champagne-2010:

Jak mi w niedzielę @elvis dobrze miejscówkę zanęci, to w poniedziałek na uszach stanę i pojadę na to łowisko :D;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2019 o 22:53, Kotwic napisał:

Toć to międzynarodowe konsorcjum znawców tak określiło. :D
Tak samo jak bezrybie na Mazurach. :P

Jutro dzieciaki do pojazdu muszę odstawić, bo jadą na mecz hokeja.
Ale w ciągu dnia chyba wyskoczę gdzieś na ryby, choćby 1 godzinę.

Mówmy o rybach, a nie o glajdach. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzes77, No niestety, ale zaczął się sezon zawodniczy i zarówno w sobotę jak i niedzielę mam zawody. W sobotę razem z Adamem jedziemy jako drużyna na zawody na Złotego Karpika, a w niedzielę mam kołowe w Zwoleniu.

Co do miejscówek, to trudno coś wskazać. Najczęściej łowię na środku, a rzucam pod drugi brzeg. W weekend jest bardzo często tłok, więc łowię tam gdzie się da.

Większe ryby są bliżej środka, bynajmniej tak wynika z obserwacji.

Jak będziesz chciał łowić na tygodniu to zadzwoń najpierw i się umów, a bynajmniej powiadom właściciela, bo jeszcze łowisko chyba nie jest otwarte tak na 100%.

Normalnie siadasz i czekasz aż ktoś przyjdzie.

 

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę kolejny dzień w pracy, mam teraz taki mały "maraton". Muszę się zresetować na rybach, ale będę mógł dopiero w poniedziałek (i to dopiero po odbiorze nadgodzin). Myślałem o Oleśniku, ale tam jest do pokonania ponad 80km, a tu "pod nosem" [mention=4]elvis[/mention] i [mention=42]cygan786[/mention] wymiatają. Myślę, że zasłużyłem na całodzienny relaks, więc wybiorę się do Czarnej Kolonii w poniedziałek na cały dzień, tylko prośba do [mention=4]elvis[/mention], żeby podpowiedział, gdzie tam są dobre miejscówki.
Jeżeli w poniedziałek będę musiał coś jeszcze załatwić, to pojadę tylko nad Wisłę, te dwa łowiska tylko biorę pod uwagę na najbliższe wędkowanie i już się do poniedziałku doczekać nie mogę :champagne-2010:
Jak mi w niedzielę [mention=4]elvis[/mention] dobrze miejscówkę zanęci, to w poniedziałek na uszach stanę i pojadę na to łowisko  
Za pół godziny startuje na Zalew Jagodno. Zobaczymy czym woda obdarzy. Mam nadzieję powymiatać z płociami, jazikami, a jak będzie zobaczymy. Grześ A co do Czarnej to nie ma reguły, ale zasiadłbym na wprost cypla ewentualnie w lewo od niego na węższej części. Daniel lepiej zna tą wodę.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...