Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Grzes77  jutro jak mi się uda planuję zrobić rekonesans z metodą na "Wodnym Eldorado".
https://www.facebook.com/Wodne-Eldorado-123568361079502/
Będę robił live zawodów, to będziesz wiedział czy warto tam się przejechać, chyba, że masz wolne i możesz jechać.
Jeśli będę jechał to tylko do południa, bo na 13 muszę być w domu.
A my to byśmy się wybrali wreszcie Grębów, bo prędzej znów nas Armia wcieli, jak my się zgadamy.
Jakieś większe spotkanie można by okazji zorganizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje Grębów .... planuje ... i zawsze coś wychodzi nie tak :D

Jakby co to pamiętam, że obiecałem Cię tam zabrać :beer1: Dam znać jak coś będę organizował!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzes77  jutro jak mi się uda planuję zrobić rekonesans z metodą na "Wodnym Eldorado".
[mention=42]cygan786[/mention] się zastanawia nad czwartkiem :champagne-2010:
Już się nie zastanawiam. Od 9 do 17.04 pracuje codziennie. Tak że wolny jestem 18 dopiero.
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PawelL napisał:

Planuje Grębów .... planuje ... i zawsze coś wychodzi nie tak :D

Jakby co to pamiętam, że obiecałem Cię tam zabrać :beer1: Dam znać jak coś będę organizował!

Organizuj, ja od 26 znów idę na 3 tyg urlop, to po weekendzie majowym mogę gdzieś wyskoczyć :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadają masakrystyczną pogodę na weekend, ale i tak w czwartek się pakuję i jadę do niedzieli :icon_arrow1:, urlop załatwiony, najwyżej przy kominku bimberek w doborowym towarzystwie będę sączył.:D

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się wekend majowy i mam wolne wreszcie jak człowiek od pierwszego do piątego .... to może w któryś z tych dni na ... Grębów ...

 

 

Biorąc pod uwagę to, że będzie tam ludzi od groma, musiałbym dzwonić już teraz załatwiać rezerwację, choć może to już być za późno.

Pytanko przede wszystkim do @Grzes77 , @elvis , @cygan786 .

Może coś kiedyś, gdzieś byśmy @Grendziu wywalili z pozycji lidera, aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że możecie już coś mieć w planach.

Oczywiście piszę o tych personach, bo mieszkamy praktycznie rzut beretem. B|

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dnia to ja się dostosuję.

Łowisko jest czynne od 6 rano, do bodajże 19... nie jestem pewien.

Jeśli byśmy wyjechali o 4, na łowisku jesteśmy na otwarcie, siedzimy do 17 i na 19 w domciu.

Jestem pewien, że troszkę punktów by wpadło do klasyfikacji, a @elvisby na pewno przegonił @Grendziu z pierwszego miejsca :P

Edytowane przez PawelL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...