Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@MrProper powodzenia.

1-go atakuję jakąś wodę z methodą. Powoli czuję przesyt klasykiem. Kolejne wypady będą łączone. Klasyk jako dodatek i może coś fajnego się uwiesi, a na pierwszym planie pellety.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Splot napisał:

@MrProper powodzenia.

1-go atakuję jakąś wodę z methodą. Powoli czuję przesyt klasykiem. Kolejne wypady będą łączone. Klasyk jako dodatek i może coś fajnego się uwiesi, a na pierwszym planie pellety.

Michał, methoda to najlepsza metoda do relaksu minimalizm i łatwość pozwala wypocząć ?

Ja dziś klasyk plus methoda 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Defilady się pokończyły, jestem już na wsi nad Bugiem, nie wiem jaka będzie pogoda jutro, ale coś będę świrował pewnie nad rzeką lub starorzeczami ze spinem. A może jakaś zasiadka za linem z wieczora-zobaczymy, muszę się odstresować, od poniedziałku przez dwa tygodnie mam kontrolę gospodarczą, a ja mam taki charakter że już po nocach nie śpię.:o

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lecimy z młodym na belony, a może uda się udać znaleźć trocie
Zrób zdjecie z miarą będzie do rekordów.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po rybkach 12 belon, dużo spadów, bardzo delikatnie brały, no i 4 pory roku od lata do zimy ze śniegiem włącznie. Nie ma jak tam się z miarą rozłożyć, bo bardzo ślisko jest, że ryby trzeba było zakończyć, gdyż młodzian kompiel zaliczył ??? największa złowiona dzisiaj miała 82 cm

20190504_140047.jpg

Edytowane przez djbaloon
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
18 minut temu, djbaloon napisał:

I po rybkach 12 belon, dużo spadów, bardzo delikatnie brały, no i 4 pory roku od lata do zimy ze śniegiem włącznie. Nie ma jak tam się z miarą rozłożyć, bo bardzo ślisko jest, że ryby trzeba było zakończyć, gdyż młodzian kompiel zaliczył ??? największa złowiona dzisiaj miała 82 cm

20190504_140047.jpg

Ja trzaskałem z łodzi belnony w trollingu. Super zabawa:champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

w trollingu

Możecie mi się rzucić do gula, ale ja totalnie nie kupuję tej metody połowu. Kosztowna w realizacji i niemal bez wkładu wędkarza w efekty. Spining przy tym to szczyt kunsztownego wędkowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArekH nie przesadzaj B|

Dziś z 5 złowionych szczupaków jednego złowiłem z trolla, ale za to największego ze wszystkich... miał całe 57 cm :39icon:

Troll to metoda jak każda inna, a jeśli pozwala złowić rybę to nie ma co stękać i dorabiać do tego ideologii i udowadniać wyższości jednej metody nad drugą. W końcu każdy łowi tak jak lubi.

Równie dobrze można się przyczepić do zestawów samozacinających w metodzie czy karpiowaniu.

Pozdrawiam

Ardiansson  ;)

Edytowane przez Hotpoint
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...