Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Grendziu napisał:

Mam nadzieję, że w końcu dam radę gdzieś uderzyć w weekend na ryby.

Coś mi się wydaje że raczej nie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
30 minut temu, Kubik napisał:

Coś mi się wydaje że raczej nie. :D

Jeśli wyjadę w teren w interesach to już jestem umówiony z Michałem wstępnie na Odrę w niedzielę rano :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do lipca w czarnej dupie z wędkowaniem jestem, za tydzień mam wesele  a za dwa wyjeżdżam na cały czerwiec w Żagańskie lasy.
I znów mi będziecie ryby płoszyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co napisałeś to weź teraz nie wpadnij, tylko spróbuj się nie zjawić :champagne-2010:
Dziś nie pojechałem że względu na pogodę. Tak że ten tego w piątek widzimy się na Czarnej. Od której zasiadka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cygan786 napisał:
Dnia 21.05.2019 o 17:09, Grzes77 napisał:
Po tym co napisałeś to weź teraz nie wpadnij, tylko spróbuj się nie zjawić emoji3.png:champagne-2010:

Dziś nie pojechałem że względu na pogodę. Tak że ten tego w piątek widzimy się na Czarnej. Od której zasiadka?

Ja dziś miałem mega zje...ny dzień i w piątek jadę odpocząć i odstresować się na maxa, planuję dotrzeć na łowisko tuż przed 6:00 i posiedzę gdzieś do 15:00, może 16:00. Przyjedź wcześniej to zajmiemy dobre miejsca,  bo ja nie znam tego łowiska :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś miałem mega zje...ny dzień i w piątek jadę odpocząć i odstresować się na maxa, planuję dotrzeć na łowisko tuż przed 6:00 i posiedzę gdzieś do 15:00, może 16:00. Przyjedź wcześniej to zajmiemy dobre miejsca,  bo ja nie znam tego łowiska :champagne-2010:
Myślę że w piątek nie będzie natłoku, a przynajmniej rano. Postaram sie na 6:00 dotrzeć.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2019 o 22:57, Grendziu napisał:

Jeśli wyjadę w teren w interesach to już jestem umówiony z Michałem wstępnie na Odrę w niedzielę rano :P 

No skoro się wybierasz w teren to powodzenia.

Jak się nic nie zwali na głowę, to na kolejny weekend chciałbym odwiedzić Nienawiszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...