Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W czwartek miałem jechać nad zaporówkę, bo to jedyny dzień w przyszłym tygodniu, gdy mam do pracy na 13:00, a nie na rano. Okazało się, że w czwartek może przyjąć syna lekarz alergolog, więc zdrowie syna ważniejsze niż ryby. No i weź sobie coś zaplanuj, znów wychodzi, że będzie dwa tygodnie wędkarskiej pauzy. Najbliższy termin możliwy na ryby to wtorek 23, bo mam na 14:00, no ale za 3 tygodnie to sobie odbiję łowienie za wszystkie czasy, od 2-4 sierpnia weekend na wyspie na Oleśniku, jak ktoś w tym czasie będzie przebywał na tym łowisku, to zapraszam na pogaduchy :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaplanowany wyjazd na nocne zawody o puchar sklepu Żako właśnie wchodzi w życie. Następny zaplanowany wyjazd to zawody na początku sierpnia, a wcześniej wstępnie umówione spotkanie z@cygan786 44be74262864d5a5d2f10f4ce0f47ecf.jpg&key=14e8ebd9aa20e0188c59d2050689aa3108ff0befbf9863fcc27226be38fcfaca

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już dziś wolne, urlop zaczynam od jutra i dopiero 7.08 do pracy. Pierwszy tydzień odpoczywam nad J. Białym w Okunince. Sprzęt oczywiście jedzie że mną, może gdzieś się zamoczy. W dzień że względu na turystów może być ciężko, ale jest kawałek brzegu pomiędzy kompieliskami gdzie będzie można połowić. Z ośrodka przez płot do wody. 2fc49366d47161e6c33a6a19362b97ed.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ogarnąłem tematy z samochodami i pakuję się powoli, kierunek Bug i jego starorzecza:icon_arrow1:. Najbliższy tydzień mam zamiar spędzić w większości wędkarsko, trochę za drapieżnikiem już posiedzę, trochę pomęczę liny i karasie na jeziorkach i starorzeczach nadbużańskich.:mauvaisepeche:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jaki mam dylemat po pijaku? Gdzie jechać, na starorzecza, jeziorka za linem karasiem i japońcem, wiem że połowię.... Czy nad rzekę, gdzie pole do popisu dużo większe, ale i o porażkę łatwiej. Wierzcie mi że mam kilka jeziorek gdzie dziennie jestem w stanie zrobić kilkadziesiąt zgłoszeń linków, karasi i japońców, o płotkach i wzdręgach nie wspomnę, ale to nie o to chodzi, ja szukam wyzwań w łowieniu, i oficjalnie mówię że moje ryby urlopowe łowione są i będą metodą tradycyjną, czyli bez użycia zanęt. Używam do zanęcania jedynie kukurydzy konserwowej, gotowanej, grochu, pszenicy i konopii gotowanych oraz wszelkiej maści robactwa. Nie mam zamiaru zużyć przez cały urlop nawet grama zanęty, pelletów czy tam innych kulek.;)

Edytowane przez Semi
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pogoda też nie rozpieszcza ? ale podobno jak pada deszcz to bierze leszcz więc chyba jutro nie usiedzę i skoczę na PZW za łopatami ? chciałam klasykiem, a podobno na tej konkretnej wodzie i metoda daje dobre rezultaty, lepsze jak klasyk o tej porze roku i to mnie mobilizuje żebybto sprawdzić. Niestety łowienie z marszu, ale może coś wyskubię

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pogoda też nie rozpieszcza ale podobno jak pada deszcz to bierze leszcz więc chyba jutro nie usiedzę i skoczę na PZW za łopatami chciałam klasykiem, a podobno na tej konkretnej wodzie i metoda daje dobre rezultaty, lepsze jak klasyk o tej porze roku i to mnie mobilizuje żebybto sprawdzić. Niestety łowienie z marszu, ale może coś wyskubię
Domniemam że na Jagodno? Jak będzie w miarę i żadnych innych planów to też się wybiorę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...