Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Grendziu napisał:

A miejsce dla mnie to gdzie, chcesz aby Szwagier mnie nie lubił :P

Ciebie to wszyscy lubią, cenią i szanują, a kobiety kochają. Gorzej jak wstajesz i zaglądasz do lustra, wtedy dociera, że to był sen :D

A tak poważnie, to zbieraj się i przyjeżdżaj, jakoś się zsuniemy i w 5 na 4 stanowiskach połowimy, Ty masz do wyboru tylko sam narożnik łowiska, no ale wiesz, w takim gronie to wędkowanie schodzi na drugi tor :D Tradycją staje się nasze wędkowanie na Grębowie w weekend majowy, jak również tradycją stają się obietnice Darka, że on nad ten Grębów w końcu dotrze, przed rokiem było to samo, Dareczku czekamy :champagne-2010:

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dzisiaj po stracie kompa i sporo bardzo ważnych danych i agresji milion procent zrezygnowałem z pływania, ale może jutro 1 maja mi przejdzie i pojadę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za namową szwagra jutro jadę ponownie na Grębów.

Mam nadzieję wstawić jakieś fotki do naszej rywalizacji, bo 3-ci maj nie będzie już chyba nigdy moją "lubianą" datą. >:(

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro kończę pracę przed 10tą i jak tak się stanie, jadę nad rzekę. Mam już kuku, groch i konopie ugotowane. Zanęta zawsze w zapasie. Białe zakupione. Czerwońce zaraz "nakopię" (z beczuszki 40/80:D) Jak nie wypali(wyprawa)? trudno. Do zamrażarki. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=840]PawelL[/mention], [mention=42]cygan786[/mention], [mention=4]elvis[/mention] jakieś plany na niedzielę? 
Ja myślałem o zaporówce, lub Jagodnie  tylko przy niedzieli mogą przeżywać oblężenie te zbiorniki. Ktoś może się wybierze gdzieś ze mną, jakieś pomysły?
Mam w planie pojechac na Jagodno. Od rana gdzieś tak do 13-14.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...