Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Semi napisał:

Powiem Ci Grzesiek, że nic lepszego nie mam w planie na niedzielę. :D Kumpel mnie dziś wkurzył, zadzwonił po południu że siedzą nad Narwią i żebym przyjeżdżał na nockę, samo jak za kiełbasę się zabierałem, jakby nie mógł wczoraj zadzwonić że się wybierają, inaczej bym sobie weekend zaplanował.

No to super. Uwielbiam pogaduchy na rybach w zacnym gronie :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieści z placu boju.

Chłopaki na Wapnicy mieli wczoraj do późnego wieczora sporo brań, jednak karpie niewielkie wyścigówki do 2 kg.

Jesiotry około 5-6 kg.

Wszystko dosyć blisko na 30-40 m. Na noc postawili na większe przynęty karpiowe, ale nic się nie skusiło.

Można łowić od 6 rano, ale podejrzewam, że po piątej już będzie można graty rozstawiać.

Na prom zaraz szwagier mi prześle numer telefonu, ale znalazłem taką focie w necie.

Pamiętajcie, że Kozienice są rozkopane teraz, także niewiele dłużej będzie przez Dęblin.

Jakby co będę na bieżąco dawał znać.

Właśnie szwagier mi wysłał numer i jest bez zmian.

 

518407.jpg.ecf885b02d4f2d01a4440125beeebf75.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba, po mojej stronie nie muszę pływać żadnymi promami.:D A do której chłopaki macie zamiar tam być? bo nie ukrywam, że nie mam zamiaru się zrywać za rano i druga sprawa, czy mnie tam wogóle wpuszczą do Was?

Edytowane przez Semi
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba, po mojej stronie nie muszę pływać żadnymi promami. A do której chłopaki macie zamiar tam być? bo nie ukrywam, że nie mam zamiaru się zrywać za rano i druga sprawa, czy mnie tam wogóle wpuszczą do Was?
Tomek, za piątkę możesz siedzieć do bólu. Ja z Suwim planuję posiedzieć do obiadu, tak powiedzmy do 15-16-stej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, elvis napisał:

Tomek, za piątkę możesz siedzieć do bólu. Ja z Suwim planuję posiedzieć do obiadu, tak powiedzmy do 15-16-stej.

No i bomba:1311_thumbsup_tone2:, postaram się około 09.00-10.00 być. Grzesiek do mnie dzwonił że też po obiadku będzie uciekał, także wezmę sobie fotel i się przytulę gdzieś tam obok na pogaduchy.:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim wypadku jestem za tym, by @PawelL przyjechał do mnie na 5:00, przerzuci graty w chwilę i wystartujemy. Ponieważ @suwi i @elvis będą jechać prawdopodobnie przez Bogucin i Śmietanki, to jestem za tym, by spotkać się o 5:10 nad zaporówką w Janikowie przy barze. Wtedy byśmy dojechali nad Wapnicę kwadrans przed 6:00, to chyba dobry pomysł?? :champagne-2010:

Edycja: Oczywiście jadąc przez Dęblin. Chyba, że będziecie mieli bliżej przez Garbatkę, to spotykamy się 5:20 w Zajezierzu ?

Edytowane przez Grzes77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...