Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prognozy pogody nieciekawe, nadają cały czas burze jakieś gwałtowne na wschodzie Polski, ale jutro z rana uciekam nad Bug na wieś. Piątek mam wolny, więc mam kolejny dłuższy weekend, szkoda by było w czterech ścianach przesiedzieć. Żonka mi kupiła kilo wątroby wieprzowej, jak na suma aura nie pozwoli pojechać to usmażę z cebulką na zagrychę.:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, elvis napisał:

Ja z chłopakami z Kozienic lecę w piątek na Grębów.
Liczę, że tym razem uda się złowić kilka ryb więcej niż ostatnio.
 

Również na to liczę. Mój koszyk i wózek już w aucie Pawła (szwagra naszego @PawelL). Tak więc nie będziemy jechać jak Rumuny :champagne-2010:

Edycja: mam tylko nadzieję, że nam tyłków nie przemoczy, bo będzie chyba padać przelotnie.

Edytowane przez Grzes77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moje plany celują w weekend.

Optymalnie przewiduję krótki ranny wypad nad rzekę i wieczorno/nocną poprawkę na jeziorze.

Życie zweryfikuje założenia.B|

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie leżę se w szatni, ale i tak do 4 muszę czekać, żeby odbębnić 8 godzin.
Zaraz po pracy jadę po kolejnego amura

Wysłane z mojego M6T przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje plany celują w weekend.
Optymalnie przewiduję krótki ranny wypad nad rzekę i wieczorno/nocną poprawkę na jeziorze.
Życie zweryfikuje założenia.
Nie macie wysokiej wody? U nas można zapomnieć o łowieniu przez najbliższy tydzień.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Splot napisał:

Nie macie wysokiej wody?

Wczoraj kolega był nad Odrą i twierdził, że stan jest normalny. Dziś sprawdzam i wychodzi, że w Kostrzynu jest 305cm. A to wg mnie już dużo i nie na każdą miejscówkę da się dojść. Nie monitorowałem Warty. Nie wiem czy główna fala do nas już doszła. Nie oglądam wiadomości i dopiero wczoraj kumpel dał znać że Odra trochę szaleje na południu. 

Aktualizacja. Na stronie IMGW stan w Kostrzynie jest średni 224, ale na pewno podskoczy. Warta jest w strefie stanów niskich i nie widać zagrożeń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...