Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, ArekH napisał:

Wczoraj kolega był nad Odrą i twierdził, że stan jest normalny. Dziś sprawdzam i wychodzi, że w Kostrzynu jest 305cm. A to wg mnie już dużo i nie na każdą miejscówkę da się dojść. Nie monitorowałem Warty. Nie wiem czy główna fala do nas już doszła. Nie oglądam wiadomości i dopiero wczoraj kumpel dał znać że Odra trochę szaleje na południu. 

Aktualizacja. Na stronie IMGW stan w Kostrzynie jest średni 224, ale na pewno podskoczy. Warta jest w strefie stanów niskich i nie widać zagrożeń. 

Odra poszła w górę jak wściekła. I spływa do Was.

Wg wskazań, od niedzieli, ok. 1,7 m.

Edytowane przez Linek727
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie szła wysoka woda zarówno Odrą jak i Wisłą, stany alarmowe z tego co w Wydarzeniach na Polsacie przed chwilą widziałem na niektórych odcinkach tych rzek są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Linek727 napisał:

Odra poszła w górę jak wściekła.

Od wczoraj jak podawałem, do tej pory, Odra w Kostrzynu podskoczyła 33cm. Zobaczymy co będzie dalej. Warta w Gorzowie, jak była niska, tak jest. Jedynie przy ujściu do Odry podskoczyła, ale to normalne. Znam tam kilka ciekawych miejscówek, ale pewnie nie tylko ja będę taki mądry. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PawelL napisał:

Trzymajcie kciuki, żebyśmy w wirtualnych mistrzostwach Was wykosili 

"Skuś baba na dziada" ;) No żartuję.

Połamania kijów chłopcy, choć może nie dosłownie, bo @Grzes77  dopiero co sztycę dokupywał. B|

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dziś rano padł z ust @PawelL i po chwili wszystko było dograne. To jest ekipa :D. W przyszłym sezonie będzie nam łatwiej tam jeździć we 3, bo zmieniam auto pod takie "wojaże". Ponieważ jedziemy na Grębów odpuszczam sobie jutro zaporówkę z dwóch powodów. Pierwszy to jeszcze nie ogarnąłem sprzętu, poszycie z wózka będzie się suszyć jeszcze ze trzy dni, po drugie od poniedziałku spałem średnio 4h na noc i dziś padam "na ryj". Jutro odsypiam ten tydzień, w niedzielę Grębów, zaporówkę nawiedzę od wtorku :champagne-2010:.

@PawelL i @elvis rozumię, że losowanie stanowiska obowiązkowe i Pawciu nie zapomnij notatnika na liczenie ryb. Ja jutro  lub w sobotę zrobię swoją zanętę, bo tym razem muszę połowić :icon_arrow1::champagne-2010:

Jutro będę wiedział, czy Tomek pojedzie z nami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dziś rano padł z ust [mention=840]PawelL[/mention] i po chwili wszystko było dograne. To jest ekipa . W przyszłym sezonie będzie nam łatwiej tam jeździć we 3, bo zmieniam auto pod takie "wojaże". Ponieważ jedziemy na Grębów odpuszczam sobie jutro zaporówkę z dwóch powodów. Pierwszy to jeszcze nie ogarnąłem sprzętu, poszycie z wózka będzie się suszyć jeszcze ze trzy dni, po drugie od poniedziałku spałem średnio 4h na noc i dziś padam "na ryj". Jutro odsypiam ten tydzień, w niedzielę Grębów, zaporówkę nawiedzę od wtorku :champagne-2010:.
[mention=840]PawelL[/mention] i [mention=4]elvis[/mention] rozumię, że losowanie stanowiska obowiązkowe i Pawciu nie zapomnij notatnika na liczenie ryb. Ja jutro  lub w sobotę zrobię swoją zanętę, bo tym razem muszę połowić :icon_arrow1::champagne-2010:
Jutro będę wiedział, czy Tomek pojedzie z nami.
Jak zwykle źle polosuję i sobie nie połowie.
Ja sprzętu nie muszę szykować, bo jest spakowany od ostatniego razu, choć trochę muszę pozmieniać.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, elvis napisał:

Jak zwykle źle polosuję i sobie nie połowie.

Powiedział ten co niszczy konkurencje , za każdym razem każdemu, nieważne co wylosuje ... .

To tylko do niedzieli, bo planuję coś połowić konkretnie.

Znając siebie wylosuje stanowisko 67 i znów nie wykorzystam dystansu ... 

Edytowane przez PawelL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...