Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie wiem czy w ogóle mi się chce ruszać na wędkowanie. To, co się wyprawia nad naszymi wodami, to jakiś "najazd tatarski" O której byś nie zajechał to miejsca nie "pałucisz". Kurde, jakoś trudno mi uwierzyć, że na raz tyle wiary ma wykupione karty wędkarskie i to nie tylko dla siebie a i całej familii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ArekH napisał:

A ja nie wiem czy w ogóle mi się chce ruszać na wędkowanie. To, co się wyprawia nad naszymi wodami, to jakiś "najazd tatarski" O której byś nie zajechał to miejsca nie "pałucisz". Kurde, jakoś trudno mi uwierzyć, że na raz tyle wiary ma wykupione karty wędkarskie i to nie tylko dla siebie a i całej familii. 

To widzę, że u was podobnie. Potrafią się nawet na główkę wtarabanić i rozpalać grilla. Jakiś wysyp czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Linek727 napisał:

Jakiś wysyp czy co?

Chciałem jutro choć zawlec dupsko na klubowy stawek, ale i tu zobaczyłem figę. Do południa seniorzy (wapniaki) ;) a po południu juniorzy (dzieciaki) mają zawody. Zostały by mi Ownice, gdzie też kupa wrzasku, ale musiał bym na świt, a nie wiem czy w przedostatni dzień urlopu, chce mi się zrywać. Pomyślę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ArekH napisał:

Chciałem jutro choć zawlec dupsko na klubowy stawek, ale i tu zobaczyłem figę. Do południa seniorzy (wapniaki) ;) a po południu juniorzy (dzieciaki) mają zawody. Zostały by mi Ownice, gdzie też kupa wrzasku, ale musiał bym na świt, a nie wiem czy w przedostatni dzień urlopu, chce mi się zrywać. Pomyślę. 

Dawaj do mnie nad Bug, jak jechałem dzisiaj nad jeziorko to ani żywego ducha nad rzeką.:D

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Semi napisał:

Dawaj do mnie nad Bug,

Dziękuję Tomek, ale za nim dojadę, to będę musiał wracać, by do pracy na czwartą rano w poniedziałek zdążyć. :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w dupie wędkowanie, przy takich temperaturach. Już bardziej wolę, gdy i przelotki przymarzają. 

Dnia 6.06.2020 o 15:24, Tench_fan napisał:

wolałbym być nad wodą na świtanie

Może skoczymy na Ownice? Tak, wiem. Cios poniżej pasa. Masz plany. Trzymaj się ich. :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArekH napisał:

Mam w dupie wędkowanie (...).

Mam nadzieję, że nie łowisz na tyczkę...;)

Od jutra podobno wchodzi afrykański ukrop. :champagne-2010::beer1:

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...