Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to co panowie i panie, urlop czas zacząć, do końca sierpnia laba:D. Miałem dopiero w poniedziałek jechać na wieś nad Bug, ale właśnie niedawno zadzwonił do mnie geodeta który mi działkę wydziela i poprosił o dokumenty i podpis, jest okazja już jutro pojechać, dwa wędkowania więcej będzie. Na resztę urlopu też jakiś plan jest, kolega zaprosił mnie w przyszły weekend nad jezioro Gaładuś na pograniczu polsko-litewskim, kiedyś tam z nim przygodę na łódce przeżyłem, niemiłą bo nas biały szkwał dorwał, ale zawsze to przygoda. Z chęcią tam znów wrócę bo można płoci i okoni połowić nieźle, łódkę ma swoją, molo również, więc popołudnia będę spędzał z wędką, bo z rana wątpię czy uda mi się połowić. W planie też mam przynajmniej dwie nocki nad Narwią. Bug idzie w tym roku w odstawkę całkowicie, niech się rzeka po przyduse regeneruje spokojnie, swój pobyt w tym rejonie poświęcę drobnym wodom oraz linom i karasiom.:mauvaisepeche:

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ArekH napisał:

I myślisz że ktoś cię tu lubi? >:(

Ja go lubię, sam niedawno miałem 5 tygodni wolnego, tak szczerze, to po 4 tygodniach miałem chęć wracać do pracy. Już się w tym roku wybyczyłem, niech inni też korzystają :icon_arrow1::39icon::champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Grzes77 napisał:

po 4 tygodniach miałem chęć wracać do pracy.

Ale jak to. Co z tobą jest nie tak? ;) Od jutra, mógł bym być na emeryturze. :duchamp:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ArekH napisał:

Ale jak to. Co z tobą jest nie tak? ;) Od jutra, mógł bym być na emeryturze. :duchamp:

Zwariowałbyś na kwadracie. Wyszło mi z podliczeń, że ok. 30 dni roboczych byłem na zdalnej pracy. W praktyce - tylko przez 2 dni nie podjechałem do fabryki. Wolę narzekać na robotę niż na dom :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Linek727 napisał:

Dwa tygodnie temu było blisko wiochy

Aż tak ci na starej dupie zależy? :D Sory Adam. Nie umiałem się powstrzymać. :$

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...