Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, suwi napisał:

Wieje leje ale jadę po robocie na rybki Już chodzę z nogi na nogę i patrzę jak tu mawiać wcześniej chociaż 10 minut bo czasu szkoda ?

Ja już dałem dyla z roboty i pakuję się na wieś nad Bug. Jak nie połowię to moze chociaż trochę rosówek ułapię na wiosenne liny.:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, kolejny wypad zaplanujemy wcześniej i będziesz mógł sobie zorganizować wszystko tak, by się z nami spotkać nad wodą:champagne-2010:
Będę drugi raz na Wapnicy, w zupełnie innym miejscu, więc ciekaw jestem, co tam "wystrugamy". 
[mention=1006]booohal[/mention] to może do nas dołączysz, będzie okazja się poznać :champagne-2010:
[mention=42]cygan786[/mention] a co z Tobą przyjacielu sympatyczny? :champagne-2010:
Cygan pojedzie w niedziele , jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, na Domaniów zapolować na leszcza. Kryzys jest , słoiki trzeba zrobić.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coroczna majówka Grębów!
Piszę nie na pw, a na głównym, bo może ktoś coś by kciał?
1-3 maj, który dzień do ustalenia.
Nie wiem czy otwarte mają, ale trzeba już myśleć.[mention=722]Grzes77[/mention] jak pracujesz?[mention=4]elvis[/mention] już zapisany![mention=42]cygan786[/mention] ?[mention=15]suwi[/mention] ?
Wiem, że kawał drogi, ale[mention=858]Semi[/mention] ?
Ktoś jeszcze chętny?



Zdjęcia dla rozpalenia wyobraźni!P00503-130809.jpgP00503-113203.jpgP00823-181933-30.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan na majówkę już jest, ale nad Bugiem chłopaki. Ja to się na te komercje nie nadaję, chyba że towarzysko posiedzieć i pogadać. U mnie najlepiej jak woda płynie.;)

A co do planów, to prawdopodobnie od czwartku do niedzieli będę walczył Na Bagnach u Mańka nad Bugiem. Ekipa się wybiera także się zobaczy czy starorzecza Bugu będą łaskawe.

Edytowane przez Semi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 maja odpada bo mam rocznice ślubu więc zapewne 2 nie będę się nadawał aby auto prowadzić  Do tego zapewne będę miał teściów nawet sobie nie wyobrażacie jaką była by obraza majestatu jak bym wyjechał ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, PawelL napisał:

Grzes77 jak pracujesz?P00503-130809.jpgP00503-113203.jpgP00823-181933-30.jpg

Teraz jeszcze są w obiegu propozycje na maj, więc mogę się dostosować i wpiszę sobie wolne. Teoretycznie to mam wypisany urlop od 28 kwietnia do 11 maja, jednak chyba będę zmuszony zmienić termin urlopu i przenieść go na 2 połowę maja. 

Mi pasowałby najbardziej 3 maja, dzwoniłem do Tomka i on nie zna swojego grafiku. @PawelL można by zamówić 4 miejsca na np 3 maja i jak zbierzemy większą grupę, to i tak się pomieścimy :champagne-2010:

Tak na marginesie, to na Grębowie losowanie musimy zrobić, bo ja wtedy będę miał do wyboru 2 miejsca ?:champagne-2010:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok mi pasuje 3 maja, ale tym razem umywam ręce od zamawiania.
Gdzie mnie posadzicie, tam usiąde.
Podejżewam, że rezerwacje będą dopiero w przyszłym tygodniu, a mam trochę zajęć i mogę nie mieć głowy, żeby pamiętać o rezerwacji.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...