Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Grzes77 napisał:

Po rozmowie z pracownikiem łowiska Grębów i chłopakami @elvis i @PawelL zamówiłem i przyklepałem na 3 maja miejsca od 4 do 6. Myślałem, że może się jeszcze uda zaklepać coś między 8-16, jednak już za późno, więc trzeba zaakceptować to, co jest :champagne-2010:

Cytuję sam siebie, bo jest mała korekta. Przed chwilą kontaktował się ze mną Tomek i przekazał, że może jechać, więc domówiłem jeszcze stanowisko nr 3. Więc @PawelL i @elvis polecimy na dwa auta :champagne-2010::champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2021 o 08:15, Grzes77 napisał:

Cytuję sam siebie, bo jest mała korekta. Przed chwilą kontaktował się ze mną Tomek i przekazał, że może jechać, więc domówiłem jeszcze stanowisko nr 3. Więc @PawelL i @elvis polecimy na dwa auta :champagne-2010::champagne-2010:

No i kolejna korekta.

Wczoraj dzwonił szwagier, że mu plany na weekend majowy się zmieniły, więc przed chwilą zamówiłem również stanowisko nr 2.

Żeby było "sprawiedliwie" i znając życie, że @PawelL i @elvis będą chcieli łowić dystansowo, to proponuję dla Was miejsca 5-6, ja wezmę tylko pickery i będę łowić bliżej, by nie przerzucać się z ludkami siedzącymi na grobli. Tomek i Robert też będą bliżej łowić, bo inaczej się nie da :champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja wczoraj w ciągu 2h zamieszałem tak maj, że wszyscy na mnie zaczęli krzyczeć, za dużo razy się poumawiałem w jednym czasie z tysiącem osób. Generalnie trochę już się krystalizuje sytuacja, jednak Aga na tą chwilę nic nie wie. Więc od czerwca jak cis będę do przygarnięcia po rozwodzie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Grendziu napisał:

będę do przygarnięcia po rozwodzie???

Jak co miesiąc ?

 

Ja niestety przez piękną zimę tej wiosny przełożyłem majówkowy surfcasting w Danii na czerwiec przyszłego roku.

Jedyne szczęście, że kasa nie przepadła, bo była to oferta bezzwrotna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejna korekta.
Wczoraj dzwonił szwagier, że mu plany na weekend majowy się zmieniły, więc przed chwilą zamówiłem również stanowisko nr 2.
Żeby było "sprawiedliwie" i znając życie, że [mention=840]PawelL[/mention] i [mention=4]elvis[/mention] będą chcieli łowić dystansowo, to proponuję dla Was miejsca 5-6, ja wezmę tylko pickery i będę łowić bliżej, by nie przerzucać się z ludkami siedzącymi na grobli. Tomek i Robert też będą bliżej łowić, bo inaczej się nie da :champagne-2010:
Świetny pomysł, tym bardziej, że dwa tygodnie później mamy tam zawody.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
34 minuty temu, Hotpoint napisał:

Jak co miesiąc ?

Jak co dzień.

 

34 minuty temu, Hotpoint napisał:

Ja niestety przez piękną zimę tej wiosny przełożyłem majówkowy surfcasting w Danii na czerwiec przyszłego roku.

Miękiszon, boi się śniegu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Grendziu napisał:

iękiszon, boi się śniegu :P

Te... Najgrubszon ?

Ty mi tu nie p....l :grin-min:

Nie planuę zostać pierwszym surferem łowiącym spod lodu.

Se lepiej echo napraw co zje#ś :grin-min:

Co za typ.

Czego nie dotknie to spi##li :grin-min:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te... Najgrubszon 
Ty mi tu nie p....l :grin-min:
Nie planuę zostać pierwszym surferem łowiącym spod lodu.
Se lepiej echo napraw co zje#ś :grin-min:
Co za typ.
Czego nie dotknie to spi##li :grin-min:
Obawiam się, że nawet nie musi niczego dotykać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...