Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=4]elvis[/mention] [mention=31]Ostap[/mention] 9, 10 ,11 lipca na rybki ? Jak nic się nie zmieni powinienem być wolny 
Może ktoś jeszcze do nas dołączy? [mention=840]PawelL[/mention] [mention=42]cygan786[/mention] [mention=722]Grzes77[/mention] .....
Gdzie sie wybierasz?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, suwi napisał:

@elvis @Ostap 9, 10 ,11 lipca na rybki ? Jak nic się nie zmieni powinienem być wolny 

Może ktoś jeszcze do nas dołączy? @PawelL @cygan786 @Grzes77 .....

Chętnie Was odwiedzę, na Jagodnie nie łowiłem i zbieram się tam jak Sujka za morze. W lipcu kilka razy chciałem tam potrenować rzuty przed zawodami, więc wpadnę raczej w niedzielę 11 lipca z rana:champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://pzwradom.pl/kalendarz-wszystkich-zwodow-w-okregu/

Właśnie Paweł mnie uprzedził. Musicie chyba przełożyć ten wypad. Zbiornik jest zarezerwowany na zawody. Pewnie miejsce by się znalazło, ale nie na 3 stanowiska karpiowe na cały weekend. Może jakieś pojedyncze będą, choć chętnych pewnie będzie sporo.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, elvis napisał:

https://pzwradom.pl/kalendarz-wszystkich-zwodow-w-okregu/

Właśnie Paweł mnie uprzedził. Musicie chyba przełożyć ten wypad. Zbiornik jest zarezerwowany na zawody. Pewnie miejsce by się znalazło, ale nie na 3 stanowiska karpiowe na cały weekend. Może jakieś pojedyncze będą, choć chętnych pewnie będzie sporo.

 

To może Wapnica  albo 3stawy ?

@elvis @Grzes77 @PawelL @Semi @Ostap @cygan786 ??

Edytowane przez suwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, suwi napisał:

To może Wapnica  albo 3stawy ?

@elvis @Grzes77 @PawelL @Semi @Ostap @cygan786 ??

Jak się nic nie zmieni, to chętnie bym na Goryń się do Was wybrał. Wapnicę z uwagi za znaczne zasranie odchodami łabędzi itp sobie odpuszczam, bo mnie tam krew zalewa gdy nie ma gdzie pokrowca położyć i innych akcesorii by w odchody nie wdepnąć. Wapnica na dłuższą zasiadkę chyba lepsza, jak komuś swąd nie przeszkadza :champagne-2010:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grzes77 napisał:

Jak się nic nie zmieni, to chętnie bym na Goryń się do Was wybrał. Wapnicę z uwagi za znaczne zasranie odchodami łabędzi itp sobie odpuszczam, bo mnie tam krew zalewa gdy nie ma gdzie pokrowca położyć i innych akcesorii by w odchody nie wdepnąć. Wapnica na dłuższą zasiadkę chyba lepsza, jak komuś swąd nie przeszkadza :champagne-2010:

No kupki i ślimaki to tam dają aromat ?

Jak wiem że na łowisku brudno typu kupy glina zabieram plandeke 2/3 m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...