Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, PawelL napisał:

Biorąc pod uwagę dobrą passe, oraz to, że poniedziałek mam dwójkę ............
Jagodno z niedzieli od 16 do poniedziałku do 10?@Grzes77 ,@elvis ,@cygan786 ,@Bolo !



Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
 

Hm... planowałem w poniedziałek wędkowanie, jednak myślałem o Janikowie lub Czarnej Kolonii. W niedzielę pracuję do 21:00, więc w poniedziałek rano mogę gdzieś wyruszyć, tylko tak do max 12:00, więc nie wiem, czy jest sens tracić ponad 2h na dojazdy. Jeszcze Ci @PawelL dam znać, czy w poniedziałek rano do Ciebie dołączę, jest duża szansa ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W końcu zapowiada się weekend z wędkami. Wybór prosty Odra, pomimo podwyższonego stanu powinno być ok- oby tylko dużo syfu nie płynęło.
Jak się uda to będzie zabawa, klasyka w koszyku kontra pellety i zanęta z mączki.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, Linek727 napisał:

Po południu brzany, a od wieczora sandacze. Jak znam życię skończy się na paru krąpiach. ?

A ja uciekłem na łódź, bo tak paczała na mnie, choć miałem chetkę na fidela, jutro zaś Kuchynkarze grają o 17:30 i nie wiem co wymyślę, cały weekend popsuty przez piłkę kopaną???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, suwi napisał:

Jutro na rybki  ? Czy na grzybki ? A może opierd....ć butelkę wódki żeby się  lekko zresetować? 

Jedna butelka to pachnie malizną. Jedź na rybki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Linek727 napisał:

Jedna butelka to pachnie malizną. Jedź na rybki ??

No tego się obawiam ,że skończy się cmokaniem i kolejną butelka ? Potem wyjście na molo i znowu awantura gotowa ? A jeszcze po ostatnim wyjściu rączka boli ?

Edytowane przez suwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...