Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak patrzałem na mapę, to Dzierżno Duże jest od nas jakieś 300 km.

Może już nie w tym roku, ale .... może warto zaplanować jakąś zasiadkę ze trzy dni w przyszłym?

Nie wiem nic jak tam z opłatami i miejscami, bo to ogromny zbiornik, ale lechy jak się patrzy.

@elvis @Grzes77 @cygan786 @Bolo He?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wybieram się na zawody o Puchar Wójta mojej gminy. Dzisiaj trzeba jakieś przygotowania poczynić, plan jest by łowić na metodę, ale w gotowości będzie też klasyk leżał. Ogólnie to dopiero 3ci raz będę w zawodach startował, jakoś nie przepadam za nimi, widząc jak pospinani są co niektórzy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil, ja też jutro startuje w zawodach. Tym razem dla odmiany Feederowe Mistrzostwa Koła. Szansy na tytuł nie mam, bo nie brałem udziału w pierwszej turze (byłem na zlocie), ale postaram się kolegom zamieszać w klasyfikacji.
Dawno nie łowiłem klasykiem i nie wiem czy będę pamiętał jak się to robi. Jadę za chwilkę po paczkę pinki i tyle. Zanęty mam jakieś, a ziemię wezmę z kretowiska.
Muszę jeszcze dzisiaj pomóc kolegom w przygotowaniu stanowisk. Koszenie, sprzątanie i takie tam np wspomniana ziemia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzałem na mapę, to Dzierżno Duże jest od nas jakieś 300 km.
Może już nie w tym roku, ale .... może warto zaplanować jakąś zasiadkę ze trzy dni w przyszłym?
Nie wiem nic jak tam z opłatami i miejscami, bo to ogromny zbiornik, ale lechy jak się patrzy.
[mention=4]elvis[/mention] [mention=722]Grzes77[/mention] [mention=42]cygan786[/mention] [mention=2063]Bolo[/mention] He?
Paweł, możemy pomyśleć.@Ostap pewne też by był zainteresowany, bo karpie tam fajne pływają. Ten rok faktycznie chyba odpada, ale w przyszłym....
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by za bardzo nie śmiecić.

Rano odbieram córkę z wesela i z marszu uderzam na Jagodno.

Plan: Na start około 10-15 szklanek zanęty z pelletem 2mm.

Kolejne donęcanie na bierząco, jeśli zobaczę efekty.

Koło 10 jak karpie przestaną brać, drzymek do 15, przedtem donęcając 15 szklanek.

Od 15 do 15 kolejnego dnia nie odchodzę od wędek i pokonuję @elvis i @suwi samymi leszczami których bedzie bardzo dużo ?

O 18 w poniedziałęk się zawijam i idę na nockę do roboty.

Padam na twarz. Koniec.

 

Taki mam plan na wekend :beer1:

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...