Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde niestety troszkę cierpie ... Bo musiałem jeszcze przed rybami załapać się na koncert Sławomira z młodszą córką .....
IMG_20210904_210528.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PawelL napisał:

Kurde niestety troszkę cierpie ... Bo musiałem jeszcze przed rybami załapać się na koncert Sławomira z młodszą córką .....
Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
 

Łączę się w bólu:grin-min:.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, elvis napisał:

Panowie@Grzes77,@cygan786,@PawelL,@Bolo, a może byśmy wyskoczyli na jakiś Grębów?

A może byśmy wyskoczyli na Grodzisko?

Ja i @Bolo planujemy jeszcze tam się wybrać i można by pomyśleć coś na początku października, bo sobie wezmę kilka dni wolnych i wolałbym na tygodniu, bo weekendy w tym miesiącu mam zajęte, ten weekend pracuję a w dwa kolejne mam zawody ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może byśmy wyskoczyli na Grodzisko?
Ja i [mention=2063]Bolo[/mention] planujemy jeszcze tam się wybrać i można by pomyśleć coś na początku października, bo sobie wezmę kilka dni wolnych i wolałbym na tygodniu, bo weekendy w tym miesiącu mam zajęte, ten weekend pracuję a w dwa kolejne mam zawody 
Może być i Grodzisko.
Z tym, że jak sprawdziłem kalendarz zawodów to też mam problem.
18.09 , 02 i 03.10 są zawody okręgowe na Jagodnie, a 10.10 mam zawody koła na komercji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim wypadku mam taką propozycję. Każdy z nas bierze sobie jeden dzień wolnego, dajmy na to środa 6 października i jedziemy na cały dzień na tygodniu, będzie pusto na łowisku i każdemu termin będzie pasował. Po jednym dniu urlopu raz na pół roku możemy sobie wziąć i poświęcić na taki wyjazd. Co Wy na to @elvis, @PawelL, @Bolo, @cygan786, @suwi, @Semi i inni chętni?

Edytowane przez Grzes77
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym terminie może być ciężko, bardzo ciężko. Jak wspomniałem wyżej 2, 3 i 10 mam zawody. Jak bym wziął urlop w środku tygodnia by czwarty raz pojechać na ryby to moja pani by mnie chyba z domu wyrzuciła. I tak będę się musiał sporo nasłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...