Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, ale nasz wspólny wypad z Pawłem na ryby nie dojdzie do skutku, bo zdrowie jest najważniejsze.@PawelL kuruj się, a na ryby jeszcze pojedziemy., bo nie ma co ryzykować.
Ja tymczasem wyruszam jutro na Czarną.
Spakowałem sprzęt na i

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Najbliższy weekend chcę się wybrać w miejsce gdzie jeszcze nie łowiłem. Kilka kilometrów powyżej miejsc w których zazwyczaj siedzę mam próg wodny w postaci spiętrzenia wody na potrzeby elektrowni. Obok jest jaz do aby ruch na rzece mógł się odbywać. Ten krótki odcinek kanału może być intersujący, woda tam w zasadzie stoi, w tym okresie ruch na rzece jest znikomy. Będę próbował na połączeniu kanału żeglugowego z Odrą, ryba powinna tam uciekać z głównego nurtu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jutro zaczynam sezon...
Świder na ostrzony, mormyszki uwiązane, tylko robaków brak. Dojadą, ale dopiero jutro. No nic, mam pinkę i sztuczne ochotki, ewentualnie założę jakiegoś żuczka czy kiełża. IMG_20211228_212833.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, elvis napisał:

Jutro zaczynam sezon...
Świder na ostrzony, mormyszki uwiązane, tylko robaków brak. Dojadą, ale dopiero jutro. No nic, mam pinkę i sztuczne ochotki, ewentualnie założę jakiegoś żuczka czy kiełża. 

Ty na lód, a ja planuję niedzielny feeder. Ma być ok +10 i bez wiatru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2021 o 22:27, elvis napisał:

Jutro zaczynam sezon...
Świder na ostrzony, mormyszki uwiązane, tylko robaków brak. Dojadą, ale dopiero jutro. No nic, mam pinkę i sztuczne ochotki, ewentualnie założę jakiegoś żuczka czy kiełża. IMG_20211228_212833.jpg

Kusi mnie pójść na ryby, dawno nie byłem. Tym bardziej, że mógłbym sobie kolejne badania zrobić.
Niestety, na razie j. Niegocin ledwie lodem skute, a wejść na taki to ryzyko.
Może jeszcze będzie okazja, gdy trochę się ochłodzi.

Powodzenia życzę tym, co łowić mogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...