Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, PawelL napisał:

Widzisz, wiedziałem, że o kimś zapomniałem sorka @Bolo dopisałem do poprzedniego posta.

Ewentualnie o niedzielę 3 kwietnia mogę się dowiedzieć.

Jeszcze byś się @Semi zapytał, przecież chyba dwa lata temu do nas przyjechał na pogaduchy ??

Ja jestem na tak jeżeli chodziłoby o niedzielę, bo w soboty moje szczęście w nieszczęściu chodzi do pracy i muszę siedzieć z synem. Tak naprawdę, to jeszcze nie znam grafiku i nie wiem, czy nie będę sam musiał iść w tych dniach do pracy. Chętnie bym się z wami spotkał, teraz bym se @Bolo wziął jako kierowcę ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko @Semi także Cię przepraszam za pominięcie i dopisuje do poprzedniego posta.

Widzę, że niedziela bardziej pasuje, ale poczekam na odpowiedź ile tych stanowisk zaplanować.

Moim zdaniem skrajne stanowiska są najlepsze na Wapnicy i mogę napisać o rezerwację trzech stanowisk na lewym i trzech na prawym brzegu.

Dajcie znać czy lepiej niedziela dla wszystkich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, PawelL napisał:

Ło matko @Semi także Cię przepraszam za pominięcie i dopisuje do poprzedniego posta.

Sorry chłopaki, nie ma takiej opcji żebym się teraz gdziekolwiek wyrwał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawełku, nie chce się deklarować. Jeszcze nie wiem jak będę pracował w kwietniu, bo mają być jakieś zmiany. Ja raczej planuje 2-3 dni przed wyjazdem i warunek że oboje z żoną mamy wolne bo ktoś musi z dzieckiem siedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zaproszenie super DZIEKUJE BARDZO 

Bardzo chętnie przyjadę o ile w robocie coś ni wypadnie 

Dzisiaj już byłem. 1 nogą na rybach jak dostałem tel że pilnie muszę przyjechać do roboty Teraz już późno i odpuściłem bo czas na rybki miałem tylko do 13 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...