Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@elvis Tajka się na razie zastanawia, czy jechać, a jak nie pojedzie, to najwyżej we czterech ustawimy się na trzech stanowiskach, jak nie bedzie dodatkowego miejsca wolnego.

Samochód od Niego pożyczam, bo mój u mechanika, także mogę zajechać po Ciebie jakby co.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=4]elvis[/mention] Tajka się na razie zastanawia, czy jechać, a jak nie pojedzie, to najwyżej we czterech ustawimy się na trzech stanowiskach, jak nie bedzie dodatkowego miejsca wolnego.
Samochód od Niego pożyczam, bo mój u mechanika, także mogę zajechać po Ciebie jakby co.
I taki plan mi się podoba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Być może w niedzielę będzie ten dzień, na który wszyscy długo czekają. Jadę na komercję, ale będę łowił tylko na białe, metoda spławik i grunt. Jak nic nie będzie się działo to dorzucę qq i trochę zanęty leszczowej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może w niedzielę będzie ten dzień, na który wszyscy długo czekają. Jadę na komercję, ale będę łowił tylko na białe, metoda spławik i grunt. Jak nic nie będzie się działo to dorzucę qq i trochę zanęty leszczowej.
Plany jak to plany lubią ulegać zmianie. Jutro chyba jednak wybiorę się nad Odrę, może ryba bardziej się ruszyła, trzeba sprawdzić. Chyba, że do rana mi się odwidzi i jednak postawię na zabawę na stawie. Sam nie wiem.@Grendziu pomóż

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
51 minut temu, Splot napisał:

Plany jak to plany lubią ulegać zmianie. Jutro chyba jednak wybiorę się nad Odrę, może ryba bardziej się ruszyła, trzeba sprawdzić. Chyba, że do rana mi się odwidzi i jednak postawię na zabawę na stawie. Sam nie wiem.@Grendziu pomóż emoji2960.png

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Przyjdź do Nienawiszcza, teraz jest szybki przejazd z Wrocławia. Siedzę na łódce chwilę i tęsknię za fidelem, nie ładnie ???

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2022 o 10:35, Splot napisał:

Być może w niedzielę będzie ten dzień, na który wszyscy długo czekają. Jadę na komercję,

Nie mogłeś mnie uprzedzić? Nie wiedziałem że mam na taki dzień czekać. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...