Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ArekH napisał:

Cresta chyba ostatnio u Ciebie królowała? 

Cresta poszła jako prezent dla teścia mojego syna.

Matrixa też miałem, Daniel chyba nawet się dopytywał o szczegóły przed zakupem, o ile się nie mylę.

Ten Matrix najbardziej do mojej pupy przypasował.

Do tego stopnia że zastanawiam się nad kupnem drugiego takiego”dla żony” ??

Przerobiłem tyle tych krzeseł, że mogę śmiało stwierdzić że nie ma lepszego siedzenia 

Oczywiście ma swoje braki, ale te to już można beretem przykryć, w porównaniu do innych ?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MrProper napisał:

Cresta poszła jako prezent dla teścia mojego syna.

Matrixa też miałem, Daniel chyba nawet się dopytywał o szczegóły przed zakupem, o ile się nie mylę.

Ten Matrix najbardziej do mojej pupy przypasował.

Do tego stopnia że zastanawiam się nad kupnem drugiego takiego”dla żony” ??

Przerobiłem tyle tych krzeseł, że mogę śmiało stwierdzić że nie ma lepszego siedzenia 

Oczywiście ma swoje braki, ale te to już można beretem przykryć, w porównaniu do innych ?

Nie znam szczegółów i nie wnikam, ale cieszę się, że znowu jesteś ?

PS. Jak ty tam włazisz? Dwie tacki z dwóch stron? Mnie przy tyczce już tulipan wpieniał. ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był weekend to i były ryby, będzie weekend to i będą ryby. Spinning, łowienie na fileta oraz z gruntu. Na zbiorniku przeważają płocie i szczupaki. Takie szczupłe co nie pozwalają doholować ryby do podbieraka. Takie co atakują podajnik jak się go zwija.

Jedna z płoci została zaatakowana przez szczupaka a ten dosłownie rozciął jej brzuch tak jakby miał nóż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Linek727 napisał:

Nie znam szczegółów i nie wnikam, ale cieszę się, że znowu jesteś ?

 

Dzięki ?

Też się cieszę ???
 

1 godzinę temu, Linek727 napisał:

PS. Jak ty tam włazisz? Dwie tacki z dwóch stron? Mnie przy tyczce już tulipan wpieniał. ?

Jakoś daje radę. No chyba że karpiówka się odezwie, wtedy to panika ? i lepiej nie opisywać jak wyłżę ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, ArekH napisał:

Popracowo na tarasie ogarniam chrust. Jakoś nie umiem wyjechać z domu bez wstępnie choć przyszykowanych wędzisk.

IMG20220606200437.jpg

IMG20220606200439.jpg

Ja mam podobnie.

Nie pakuje sprzętu na taczkę bez wstępnych oględzin ??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona puszcza mnie na nockę bo mimo sporego rozmiaru piersi mleka nie daje , więc jestem w nocy zbędny ? Jedyna woda w okolicy na nockę to Łowisko Kruklin  Na ostatniej zasiadce 60h i tylko 1 rybka Nie nastawiam się na sukcesy , ale zawsze to nad wodą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...