Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przygotowania rozpoczęte ;)
Skład tajemny ale jeden ze składników ma powodować super pobieranie kulek albo późniejszy zgon pobierającego. Przetestujemy u Grendy ;)9ac1cc61c8f41b23142bc8c4a9aa9ba3.jpg8e507e3fe124b7921095978282a4a9bc.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także przygotowania w toku!
Około 20 litrów kuku i pszenicy w zamrażalce, co pójdzie do torby termicznej, do wykorzystania drugiego i trzeciego dnia zasiadki!
Około  5 litrów śruta zmelasowana do wałków z zanętą i pelletem, także do mrożenia!
Na start będę gotował w ostatniech chwili! 
Od poniedziałku z @Ostap walczymy na Jagodnie.
Mam nadzieję, że będzie się działo.

IMG_20220721_224655.jpgIMG_20220721_224659.jpgIMG_20220723_173724.jpgIMG_20220723_173735.jpgIMG_20220723_174346.jpg

Edytowane przez PawelL
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie zapomniałem zrobić orzecha tygrysiego. Mam pewnie około 10kg musli dla koni to powinno towaru wystarczyć. Gdyby dało się opuścić rozpakowywanie i pakowanie to wyprawy byłyby idealne ;)

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi przyszło do głowy takie przemyślenie i od rana sam do siebie się śmieje ....?

@Ostap a jak w tym Twoim Titanicu zbraknie batrii, to pamiętasz jeszcze jak ręcznie wędki zarzucić? ?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria wymieniona z 5000mAh na jakieś 18000mAh to powinno wystarczyć wink.png coś tam jeszcze ręcznie umiem rzucać ale pamiętaj, że zabieram też ładowarkę do łódki :)wink.png







  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadę na jakieś z.......e wesele wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, ale sprzęt zabieram. kto to wymyślił? te stroje, tańce i tę pseudo muzę. zwariuje tam grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem dziś rano, że dawno na rybach nie byłem ....

Szybka analiza, zestawy zaklipowane na 80 metrów, spood także, pellety mam...

Telefon i jutro Wapnica stanowisko 26 .... będą liny i jesiotry do zawodów ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nadchodzący czwartek wypad za Kabanem, planowane trzy noce.

Gdzie? Tego najstarsi górale nie wiedzą, i to jest w tym fajne że nigdy nie wiesz gdzie będziesz łowił ??????
Może powtórka ostatniej zasiadki się trafić, ale raczej nowa woda nowe wyzwania?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...