Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gotuję ziarna i jutro jadę nad Narew na nockę. Najciekawsze że nie sam, żonka dziś do mnie przemówiła że się nudzi i jak wezmę grilla to jedzie ze mną. Kurde, muszę to gdzieś zapisać, b o dawno już ze mną na rybach nie była, a tym bardziej na nocce.:grin-min: Dobrze ze drugi fotel ze wsi przywiozłem bo bym jak nadbużański gumofilec na wiadrze siedział.:Troll-min:

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Hotpoint napisał:

Ja się może nie znam, ale z żoną na nocce to raczej łóżko potrzebne.

Proszę bardzo.

???

A tam łóżko, pościeli się w kombiaku i też będzie git.:grin-min:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro kolejna wyprawa karpiowa, miała  się zacząć w czwartek, ale że dołącza jeden kolega ruszamy jutro, i z tego powodu będziemy też siadać na miejscu tym samym zo w zeszłym tygodniu. Ze względny na dostępność większej ilości miejsca dla trzech osób łowiących.

??????????

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArekH napisał:

Weź Ty se K..... znajdź jakąś prace co? A nie Jak @PawelL Tylko rybki łowisz a ja na urlopie remonty. Nieroby!

Arek, to pierwszy rok od dłuższego czasu gdzie cały urlop mam podporządkowany pod siebie i pod ryby ? 

Jak się urlop skończy to następne zasiadki mogą być dopiero w przyszłym roku.

Po urlopie zaczynam nowy projekt, i nie wiem gdzie trafie. Z powrotami może być ciężko i nie wiem czy chęci starczy na rybaczenie ?

Więc korzystam póki mogę ?

Ty tam nie narzekaj, tylko bier się za robotę z życiem, to skończysz przed końcem urlopu, i jeszcze Ci czasu zostanie na rybaczkę ?????

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArekH napisał:

Nudno tu było bez Ciebie. Ile można czytać o dietach @Grendziu

Eeee tam nudno, widzę ze inni skutecznie umilali tu życie ??

Szczerze Ci powiem Arku ja podziwiam Darka @Grendziu za zapał i zaangażowanie.

Z takim zacięciem jak on się odchudza już cztery lata, to mało kto by wytrzymał ??

Normalnie szacun dla niego ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
32 minuty temu, MrProper napisał:

Z takim zacięciem jak on się odchudza już cztery lata, to mało kto by wytrzymał ??

45lat?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...