Skocz do zawartości

Najbliższe planowane wyprawy nad wodę


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W weekend ma być ok 2stopni, jadę na płocie, a w zasadzie jadę ich szukać tam gdzie nikt ich nie szuka :) Już czuję piękny blank ale ile można łowić w tych samych miejscach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W niedzielę wypad na starorzecze, będę łowił pickerkiem i zamierzam używać drugiej wędki ale ze spławikiem żeby połowić z opadu. Spławiczek będę nęcił białymi i konopiom podawanymi z procy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałem właśnie wyjeżdżać na ryby, ale pogoda pokrzyżowała mi plany.
Sprzęt spakowany i czeka przy drzwiach. Na szczęście zanęty wczoraj nie rozrobiłem. Może za tydzień się uda...
Ps. Miałem jechać wczoraj jak była świetna pogoda, ale pilnie ściągnęli mnie do pracy.
I tak co tydzień albo coś wyskoczy albo pogoda zniechęca, ewentualnie klasycznie lenistwo mnie uziemia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poszedłem odpalić C.O. i poczyniłem pierwszy krok w pokonaniu marazmu wędkarskiego. Przywlokłem pokrowiec z piwnicy który od listopada odwieszając go na hak nie był otwierany. Aż się boję. ?

IMG20230123123016.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nowoczesne dziennikarstwo. jak ich nienawidzę🤮Jaką pogodę przyniesie luty 2023 roku? Biorąc pod uwagę rekordy ciepła ze stycznia, możemy spodziewać się wszystkiego. Sprawdzamy, jaka do tej pory bywała pogoda w lutym oraz czy tzw. BESTIA ze wschodu faktycznie sprowadzi do Polski siarczyste mrozy.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-bywalo-nawet-41-stopni-celsjusza-a-co-przyniesie-bestia-ze-w,nId,6575142#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, christhof70 napisał(a):

nowoczesne dziennikarstwo. jak ich nienawidzę🤮Jaką pogodę przyniesie luty 2023 roku? Biorąc pod uwagę rekordy ciepła ze stycznia, możemy spodziewać się wszystkiego. Sprawdzamy, jaka do tej pory bywała pogoda w lutym oraz czy tzw. BESTIA ze wschodu faktycznie sprowadzi do Polski siarczyste mrozy.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-bywalo-nawet-41-stopni-celsjusza-a-co-przyniesie-bestia-ze-w,nId,6575142#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Czyli Greta ma rację, nie chcesz się z nią spotkać i pogadać osobiście?🫠

Minus 77 w USA 😍😍😍największego truciciela na świecie i psujacza ziemi - chemia 🥰🥰🥰

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Adolf napisał(a):

Czyli Greta ma rację, nie chcesz się z nią spotkać i pogadać osobiście?🫠

Minus 77 w USA 😍😍😍największego truciciela na świecie i psujacza ziemi - chemia 🥰🥰🥰

no normalnie. ociepliło się. a to już chyba nie bestia, to monstrum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...